Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én helyemben mit tennétek?

Az én helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy te jó barátságot ápolsz egy emberrel, már több mind 2 éve, viszont sokszor megbántott, de megbánta.

Mostanság pedig elkezdtél barátkozni egy társasággal akik gyűlölik őt, és mindig szidják, és nagyon ronda dolgokat mondanak róla a háta mögött neked, viszont a barátod előtt nagyon rendesek és haverkodnak vele. Ezen kívül nagyon kedvesek és jófejek, mivel meg van rá az okuk hogy miért utálják.


Elmondanád az én helyemben a barátodnak hogy miket mondanak róla?


Én nem tudom mit tegyek, mivel beleavatkozni nem szeretnék, viszon rossz nézni hogy a barátom így bedől nekik. Emelett pedig azt sem akarom hogy bármelyik fél/felek megutáljon.



2019. júl. 14. 01:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz helyzet. Ha meg van rá az okuk, és téged is megbántott, akkor tegyük fel, hogy nem egy agyalka. Viszont ha ugyan olyan fontos számodra mint a többiek akkor én a helyedben csak passzív maradnék. Oldják meg ők egymás közt. Ha békés megoldást keresel akkor próbálj külön lenni velük, tehát próbáld kerülni az olyan összejöveteleket ahol mind ott vannak, hogy ne kelljen jópofát vágni a színjátékhoz. Nekem is vannak barátaim akik nem bírják egymást, de attól még én barátkozhatok mindkettővel....DE, ha engem valaki "egyszer" megbánt, az a számomra veszít az értékéből, és ha beledöglök is, nem vagyok képes ugyan úgy nézni az illetőre. Vagy tudja valaki, hogyan kell viselkedni a másikkal vagy nem. Nem építem le a barátságot, de nem is veszem már komolyan és ha dönteni kell akkor egy olyan barát felé húzok akiben meg lehet bízni és nem rúgja ki alólam a széket. De ez persze attól is függ mennyire komoly volt a konfliktus köztetek ami az a biznyos megbántást illeti.
2019. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!