Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb lány barátnőm nem...

A legjobb lány barátnőm nem ír vissza, amióta összevesztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és van egy 17 éves lány barátnőm aki eléggé hanyagol az utóbbi időben. Folyton úgy érzem nem akar velem találkozni, de lehet csak félre értem őt. (Mindig félre értjük egymást és később ez szüli a vitákat). A lényeg az, hogy pár napja összekaptunk, mert kiborított, hogy a barátnőivel képes találkozni, velem meg egész nyáron nem. Legalábbis soha nem mondja, hogy menjek, és ha én mondom, hogy találkozzunk, akkor mindig későbbre van halasztva hogy mikor legyen stb. És most amióta összevesztünk már 1 hete nem ír vissza az utolsó mondatomra. Ezelőtt mindig visszaírt, még hamar is. Azt is mondta, hogy fontos vagyok neki, akkor is ha veszekszünk, de már nem tudom elhiggyem ezt vagy sem.. Szerintetek mit tegyek? Felejtsem el ezt a barátságot?

2019. júl. 15. 22:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt, meg sem nézi amit írtam, de a csoportba meg írogat és fent vagy egyfolytában messengeren :c
2019. júl. 15. 22:34
 2/4 anonim válasza:
100%
A legtöbb problémához a kommunikáció hiánya vezet. Szerintem próbáld meg szépen összeszedetten, kedves hangvételben leírni neki a problémáidat, hogy közösen tudjatok rá megoldást találni. Ha viszont még mindig nem válaszol/felkapja a vizet és nem tud higgadtan beszélni veled, én hanyagolnám.
2019. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtősek az ilyen kapcsolatok. Nekem is volt már ilyen, ezeknek a "barátoknak" mi csak szamarak vagyunk a "ha ló nincs, jó a szamár is" példából. Keress másokat, akik értékelni tudnak.
2019. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem telefonon mondd meg neki kedvesen, hogy beszélgetni szeretnél vele, hogy történt- e valami. Mert nem érted. Értetlenül állsz.


Lehet amúgy, hogy olyan "problémája" van, csak furcsán tudja kezelni a helyzetet; hogy beléd szeretett; vagy esetleg fél, hogy te szerettél belé, és azért zárkózik el.


Amúgy az is lehet, hogy megunt téged.


Vagy pl megelégelte esetleg a sok veszekedést.


Telón is megbeszélhetsz vele személyes talit, de ha úgyis mindig halasztódik, akkor inkább mondja el telefonba.

V pl skype-on, vagy facebook-hívásban.

2019. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!