Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baja? Miért koptat...

Mi lehet a baja? Miért koptat le mindig a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ha kérdezem hogy elmegyünk e sétálni akkor mindig nemet mond. Ha messengeren írok neki hogy milyen durva dolog történt velem akkor letudja annyival hogy "király" és témát vált. Rengeteg dolgot nem mond el nekem pedig mindig olyanokat mondott hogy velem mindent megtud beszélni és hogy én vagyok a legeslegjobb barátnője. De rohadtul nem viselkedik úgy. Csinált már olyat is hogy mást hívott ki és mondott neki valamit a suliban amit nekem nem akart. Később meg elmondta mert számonkértem és nem volt benne semmi olyan amit ne mondhatott volna el nekem akkor. Szimplán k.csög volt. Most elméletileg holnap én elkísérem valahová de megint lekoptatott és semmi kedvem nincsen hozzá. Az a baj hogy rajta kívül alig van barátom. Sőt egy sincs.Túl sok dolgot tud rólam ezért nem szabad összevesszek vele olyan csúnyán. Nagyon reménytelennek érzem ezt az egészet. Ha van valami ötletetek akkor segítsetek.

2019. jún. 20. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a barátod, nem szeret és nem tisztel, azért.
2019. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor már hagyjam? Vagy valahogy visszatudnám csinálni?
2019. jún. 20. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz visszacsinálni?


Nincs neked önbecsülése kicsilány? 🙂


Na figyelj gyermekem, most kiképez Petipapa:


1.Az az ember, aki így viselkedik veled az használ téged, amikor kedve tartja.A "mindent megtudok veled beszélni" azt jelenti, hogy egyoldalúan, a kölcsönösség igénye nélkül arra használ, hogy kidumálja magát neked, de te nem érdekled.Ezt támasztja alá, hogy szarik a fejedre ha veled valami történik.


2.Önbecsülés: Amikor szeretem és tisztelem saját magam.Szerinted ha te hagyod, hogy belédtöröljék a lábukat egy kis figyelemért, elfogadásért, akkor neked van önbecsülésed?(Nincs...)


Egész életedben mások csicskája akarsz lenni?


Nem kell vele összeveszni, elég ha ki lépsz ebből a "barátságból".

2019. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!