Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felköszöntsem a volt legjobb...

Felköszöntsem a volt legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb fél éve nem beszéltünk és a héten lesz a szülinapja. Miatta lett vége egy 7 éve tartó barátságnak, azóta se tudom miért. Kb nem is beszéltünk azóta, gondoltam talán itt az alkalom, de félek hogy mit válaszolna. 17/L
2019. júl. 16. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minek?
2019. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy felköszöntöm, mert nagyon fontos személy volt az életemben és nagyon jóba voltunk.
2019. júl. 16. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg tedd.
2019. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, ez jó ötlet lenne, és ilyen belső sugallatra ezt szeretnéd, mer jó; akkor írjál neki nyugodtan, max nem reagál semmit. Ha neked megér egy próbát... Viszont nem tudod , mitől ért véget a barátság, akkor meg nem volt korrekt veled, ilyen szempontból meg 50% esélye van, hogy érdemes kicsit "pitizni" utána; meg ez nem is feltétlenül pitizés. Azt tedd, amit belül jónak érzel. És akkor az elvileg müxik.
2019. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, igazad van, nem éri meg pitizni. Amúgy sem változtatna semmit szerintem. Így meg nem alázkodok meg akkor.
2019. júl. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!