Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok olyan emberekkel...

Hol tudok olyan emberekkel beszélgetni akik szeretik az animéket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anime fórumokon, gondolom.
2019. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha élőszóban történő beszélgetésre gondolsz, akkor az utcán/tömegközlekedés közben is simán. Még a nagy animézős korszakomban egy lány megdicsérte az egyik kitűzőmet...a végén egyikünk se szállt le a megfelelő megállóban. Lehet elkéstem, de egy baráttal gazdagodtam:)

Ha neten keresztül szeretnél beszélni, akkor akár itt is partnerre akadhatsz, de tudom ajánlani az animés facebook csoportokat, különböző animés oldalak (pl. animeaddicts)

Kedved adódik akár velem is beszélgethetsz ezen a platformon is.

Illetve, a közeljövőben kerül megrendezésre a Mondocon. Na ott aztán keresni se kell a lehetőséget:D

2019. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anime témában szinte bárhol. Itt GyK-n is van nem egy ember aki animés, a facebook meg degeszre zabálja magát az ilyen emberek regisztrációjával.

De ugyan így az instagram, twitter, tumblr, stb közösségi oldalak.

Régebben ên is rengeteg animéssel megismerkedtem, de már szinte egyikkel sem beszélgetek.

2019. aug. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is anime rajongó vagyok, írj rám :D
2019. aug. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!