Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális barátaim?

Figyelt kérdés
Szóval, mindig is nehezen barátkoztam, de azért mindig volt 1-2 ember akivel jóban voltam. Középsuliban lett 3 barátom, oké a suliban elröhögünk meg ilyenek, de iskolán kívül alig találkozunk. Nem lehet velük elmenni moziba, strandra, vásárolni stb. Utolsó pillanatba mondják le a programokat is hülye indokokkal. A szüleik sem nagyon engedik őket, de ha az utolsó pillanatba kérdezik meg jó hogy nem. Múltkor is út volt megyünk el, utolsó pillanatba szóltak h nem jöhetnek, a másiknak meg mégsem tetszett a program. Ezt korábban nem tudhatta de komolyan? Nagyon körülményesek, egyszerűek, unalmasak, gyakran gyerekesek. Komolyan ennyi idősen amíg nincsenek komolyabb gondjaink, dolgaink ki kéne használni hogy menjünk erre arra.. Nagyon gáznak tartom hogy ennyi idősen egy egyszerű programot nem lehet velük csinálni. Félek, hogy soha nem lesznek normális barátaim. Veletek volt hasonló eset? 19/L

2019. júl. 23. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Óóó, hidd el, annyira át tudom érezni, velem is nagyon hasonló a helyzet.

Kissé idősebb vagyok ugyan (25 éves), de nagyon sokszor érzek így a barátaimmal kapcsolatban, és ez évről-évre rosszabb, ahogy egyre jobban felnövünk.

Annyi tervem, programötletem lenne mindig (főleg nyaranta), amit szeretnék velük megvalósítani, de szinte soha semmilyen komolyabb dologban nem tudnak részt venni. Leszámítva a mozizást, arra van egy-két állandó partnerem.

De például egy közös strandolás, bowlingozás, koncertre menés, kiruccanás a Balatonra vagy valami egyéb helyre, már összehozhatatlan, mert az egyiküknek sosincsen ideje, a másiknak sosincs pénze ilyenekre, a harmadik már az első babáját várja a párjával, ezért ők már nem vesznek részt ilyenekben, és így tovább, és így tovább...

Maradnak tehát az iszogatások és a kocsmában ülések, amiket szintén szeretek, ne értsd félre, de ne álljon már meg itt az élet!

Mivel mi már felnőttek vagyunk, ezért tudom, hogy nincs jogom megharagudni rájuk ezekért, hisz felnőttként nehezebb összehozni ilyen komplikáltabb programokat. De akkor is frusztáló, hogy sokadik esztendő telik már el úgy, hogy reménykedek, hogy idén talán össze tudunk hozni végre valami jó kis banzájt, és először mennek mindenkitől az égre-földre ígérgetések, aztán az utolsó pillanatokban mindig mindenki kihátrál a dolgok elől. És az egyetlen dolog ami ténylegesen történik, hogy elszállnak mellettem az évek.

Most is zajlik tőlem pár kilométerre az East Fest fesztivál, de mivel senkit se tudtam beszervezni magam mellé, ezért kénytelen voltam (idén is) lemondani róla, ehelyett egész héten a munkahelyen rohadok. Közben persze a facebook oldalamon minden második bejegyzésben East Festes képeket látok minden ismerősömtől, és ez rohadtul nem segít a hangulatomon.

2019. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én barátaim is ugyan ilyenek, ezért keresek hasonló mentalitású barátokat mint te, ha gondolod írj! :) 18/L
2019. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!