Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan rendeznétek le úgy,...

Ti hogyan rendeznétek le úgy, hogy 24 évesek vagytok, ha az anyátok folyton azt kérdezné, hogy "mikor lesz unokám? ", meg hogy "jó lenne lassan családot alapítani, nem? ", meg ilyen dolgokat kérdezne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugy hogy megmondod hogy még fiatal vagy ehhez illetve azt is hogy gyereket nem szabad a semmire szulni. Csak ha mar van egy bizonyos egzisztencia, biztos allas, lakas minden.
2019. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Leülnék egyszer a kedves mamával és elmagyaráznám neki, hogy 24 évesen az én életem a sajátom. Tehát én döntöm el, hogy mikor szülök, és egyáltalán szülök-e valaha is gyereket, és nem mások kedvéért, hanem azért, mert én a férjem azt akarjuk.


Figyelj arra, hogy egyszerűen és tömören beszélj és ne magyarázkodj. Nen ígérgess semmit, csak tömören és röviden. Az a hatásos.


Aztán minden más próbálkozásnál közölném, hogy a téma lezárva, és a célozgatásokat sem tűröm tovább: az első babás megjegyzésnél hátat fordítani a maminak és szó nélkül otthagyni. És minden hasonló esetben ugyanaz.


A te életed a tied. Nem az övé. Köszönöd, hogy megszült, nem kérted, de ha már megtette, akkor tudhatná, hogy csak kölcsönbe kapott és ajándékba téged Istentől, nem pedig örök életre szóló birtoktárgyként.

2019. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
megmondod anyucinak, villantson egy 55nm2-es lakást, plusz 1 milliót a ami fedezi a 9 hónap költségeit. Akkor nekiállsz.
2019. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Biztos kiskorodban túl gyakran kérdezted, hogy mikor lesz kistesód és most eljött a visszavágás pillanata. :)
2019. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sosem kérdeztem, van amúgy is testvérem, nem is 1.
2019. júl. 28. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. Megpattansz előle külföldre, ahogy én is tettem.
2019. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Oh, én is 24 vagyok, de engem ilyennel nem csesztet senki. Kollégák szoktak azzal, hogy "mikor lesz már barátnőd?".
2019. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És a "mikor lesz már barátnőd" kérdésre mi a válaszod?
2019. júl. 28. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:

"azért hogy 5 éve rá meg elváljak?"

Mondd neki

2019. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy kivizsgáltattad magad és meddő vagy. Utána többet nem fog cseszegetni.
2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!