Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb (150-160 cm...

Az alacsonyabb (150-160 cm körüli) lányok közül sokaknak miért az a szempont, hogy a pasi jóval magasabb legyen náluk?

Figyelt kérdés
Tehát akár 180-190 centis srác. Nem furcsa kicsit ekkora magasságkülönbség? Vagy nagyobb biztonságban érzik magukat nagyobb ember mellett?
2019. júl. 29. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A magasabb jobb
2019. júl. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es, azt a kérdést nem én tettem fel. De te most ezt megválaszoltad, mert azt írtad, van akinek a magasak jönnek be, van akinek a négerek vagy a szőkék. Ez egyértelmű válasz, tehát valakiknél a magasság a szempont. Másrészt egyáltalán nem ítélem el, csak szerintem vicces a magasságkülönbség. De legfontosabb a szerelem!
2019. júl. 31. 08:53
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Igen, VAN, akinél szempont, ez vagy tudomásul veszi az ember vagy dühönghet. Meg olyan is van, akinél NEM szempont és szintén alacsony nőként úgy veszem észre, hogy ez a többség, egyáltalán nem azt látom, mint amiről itt a gyíkon sírnak a lúzerek, hogy a 150 centis csajnak kevés lenne a 170 cm meg a 160-nak a 175. Akik itt irkálnak, azoknak olyan ordenáré, alpári stílusa van, hogy ez tuti kisugárzik belőlük élőben is, akkor meg hadd ne az alacsony nő legyen már a mocskos felszínes szemét, mert jajj nem jön össze vele. 170 cm alatti fiatal felnőttet meg őszintén szólva keveset ismertem, kb 5-t, de bennük az taszított, hogy MINDNEK akkora pofája volt, mint a bécsi kapu, kötekedtek, leszóltak mást (vicces, pl engem is nagyban törpéztek, de nagyon bántó módon), erőszakosak voltak, ja és a kedvencem az volt, aki csak mások háta mögött mert mocskolódni, igazi kis passzív agresszív méregzsák volt (sztem ezek írják ki ide a kérdéseket). Talán nem így kellett volna kompenzálni.

Csináltál reprezentatív felmérést amúgy, hogy tényleg sok az ilyen magasság alapján válogató lány vagy csak a hasadra ütöttél és ezt mondod (ez az oldal nem ad hiteles képet, mivel bárki azt ír ide, amit akar)? Mert akkor én meg azt, hogy kevés. 1:1.

Egyébként szabad a kérdést megfordítani? Unom már, hogy MINDIG csak a nőket veszik elő.

Tehát: A magasabb (180-190 cm körüli) fiúk közül sokaknak miért az a szempont, hogy a csaj jóval alacsonyabb legyen náluk?

Miért elvárás egy 180 cm-es sráctól, hogy a lány max 160 legyen? Miért nem magassal jön össze?

Úgy csináltok, mintha az alacsony lányok csak úgy elvennék a magas hapsikat, akik szegény áldozatok és semmi beleszólásuk nincs a választásba :D

2019. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Tedd föl ezt a kérdést nyugodtan fordítva, hogy a magas srácok miért az alacsonyabb lányokat kedvelik. Biztosan válaszolnak rá, mint ahogy nekem is a kérdésemre, de én most erre voltam kíváncsi. Egyébként semmi lenéző, semmi provokatív nem volt ebben a kérdésben, csak megjegyeztem, hogy nekem igenis mulatságos a szembetűnő szintkülönbség (mint szerintem vagyunk ezzel még így egy jó páran), pláne ha a hölgyemény a magasabb. De ha egyébként működik a kapcsolat, miért ne? Csak az az egyszerű kérdés volt, hogy valakinél szempont-e eleve a magasság és többen azt írták hogy nekik igen. Ennyi és nem több.
2019. júl. 31. 12:54
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem az volt a kérdés, hogy szempont-e, hanem hogy miért. Amire pedig nincs válasz, hisz az ember nem eldönti, hogy mi fog neki tetszeni, hanem csak tetszik neki. Vicces meg bármi lehet, humortól függ. A kövér a sovánnyal, a jeti külsejű a letisztulttal, a jól öltözött a csövessel.
2019. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Előttem szólónak: Igen, tényleg így szólt a kérdés hogy miért, mert valójában ennek okát kerestem, csak a válaszolók közül néhányan vitatták azt hogy egyáltalán szerepet játszik-e ez a dolog párválasztásnál, mert volt akinél csak véletlenül jött így össze és mégis működött. Persze lehet hogy nem is kell magyarázat, egyszerűen bejönnek egymásnak így is és kész. Az általad felsoroltak egyébként valóban viccesek is tudnak lenni helyzettől függően. Úgyhogy írásoddal egyetértek.
2019. júl. 31. 20:10
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Felszínesség
2019. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Valami perverzio...mint ha egy kis lannyal lenne...furi.
2020. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 150 cm vagyok és mindig is magas pasijaim voltak, soooot Volt 206cm magas baratom is.

Jelenlegi párom is 187cm szóval magas

Igen durva hogy milyen alacsony vagyok és lehet ez furán ha hangzik de én mindig feltaláltam magam és nem érzem annyira hogy milyen alacsony is vagyok. Illetve nem tehetek róla de én meg azt vettem észre hogy a magas pasik imádják az alacsony lányokat :)))

Amúgy hozzaszoktam hogy mindenkire nagyon felnezek...ez már nem számít 😀

2020. aug. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!