Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha aki tetszik, a...

Mit tegyek ha aki tetszik, a szülei nem engedik el velem?

Figyelt kérdés
Elhívtam,hogy találkozzunk és nagyon megörültem mert ő is örült volna ha találkozunk.De a szülei valószínűleg soha nem fogják elengedi velem.Ti mit tennétek a helyemben?Lehet az a bajuk,hogy én 16 vagyok,a lány pedig 14.Szerintetek nagyon sok az a 2 év?Mert szerintem egyáltalán nem,van olyan ismerősöm akinek a párja 14 évvel fiatalabb.

2019. aug. 1. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Tojáshéj a seggeden fiam.

A mai világba én se engedném csak úgy el a gyerekemet, ha lenne.

Így gondoltam tizenévesen is, amiket láttam, s huszonévesen is.


+lehet okuk van, hogy nem engedik el Veled.

Fiatalabb korban pedig nagy különbség lehet pár év is.


Pl 14évesen még csak most hagyja ott az általánost, te meg kangörcs korszakban vagy.

+egy lányt jobban kell félteni pl mert fizikailag gyengébb, s lyuk van a lába közt, ami komoly felelősség, ha baj van/lenne.


Kérdés az: Mit szeretnél a lánytól?

Ha "ártatlan dolgokat", akkor vállald a képed s bizonyíts a szüleinek. Legyetek nála pl udvarban, viselkedjetek, hobbikkal kössétek le egymást.


Ha látják, hogy rendes vagy azzal nagyobb az esélyed.

De ha csak a hormonok fűtenek, lapulj meg, mint sz*r a fűben. 😂

2019. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Nem sok a két év.


És találkozhattok titokban. Nem lehetetleníthetnek el a szülők. Ki fog tudni találni valami „barátnőmhöz megyek” kamusztorit, vagy „szakköröm lesz”. Szóval ha akar téged, akkor meg fogja oldani, csak biztasd rá! 🙂

2019. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az,sokan mondják rám azt hogy "kangörcsös".Pedig rohadtul nem.Elég félénk vagyok.Csak azért mertem elhívni mert már a legelején mondta,hogy egyszer találkozzunk majd és nagyon kedves,vicces.Nem másért
2019. aug. 2. 06:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg egyébként is,egy suliba jártunk de csak táborban beszéltem vele először ahol én(9.-ben) segítő voltam és az volt a feladatunk,hogy vigyázzunk rájuk mert nem egy eset volt hogy bemásztak részegek
2019. aug. 2. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várakozz. Nem olyan vészes az a két év énszerintem.
2019. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem engedik el veled ? Oszinten szólva én sem szívesen engednem el a 14 eves lányomat. Nem sok a 2 év de ilyen felosztásban 14-16 talán sok.. Bár,ha te félénkebb és türelmesebb vagy,mint más 16 éves srácok okés lehet, ebben az esetben az első leírta a kiváló tanácsokat, mit tehetsz és mit ne tegyél,ha mégsem vagy olyan visszafogott.
2019. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!