Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden zavar mit tegyek?

Minden zavar mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában minden szokott zavarni, egyrészt az alacsonysagom ami nem hogy zavar hanem tönkreteszi teljesen az életemet. Csak 162-cm vagyok és 50-kg,egyáltalán nem vagyok meg elégedve magammal miért én vagyok ien? Az összes barátom 180-felett vannak és 80,90-kg ok, Amikor elmegyűnk bulizni nekik adnak utat, engem meg semmibe vesz mindenki, egy undorító törpének érzem magam,be folyásolja teljesen az életemet ez. Próbáltam meg barátkozni a gondolattal meg a helyzettel hogy ez van.,de nem megy.


Amikor együtt elmegyűnk csajozni folyamatosan szekálnak és azt mondják hogy akkora vagyok mint egy csak és mondják hogy kis csaj meg ienek, nekem már ez nem kellemetlenségnek számít hanem egyszerűen tönkre tesznek vele pedig csak viccelnek de mégis olyan módom belém égett ez hogy nem tudok aludni, mikor a tükörbe nézek a sírás folytogat, nem szerettem volna soha a legelső lenni csak olyan mint más vagy szinte olyan mint más".de ez van egy szerencsétlen senki vagyok, soha nem fognak elismerni kinézetre senki.


2019. aug. 5. 12:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 F)
2019. aug. 5. 13:00
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Én a helyedben az intelligenciád miatt aggódnék. Rengeteg alacsony ember tudott érvényesülni.

Te is el tudnál járni edzeni, hamarabb is gyúrnád ki magad, mint a haverjaid, pont a magasságod miatt.

2019. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
De ha folyton picsogsz, és a magasságodon pörögsz, akkor ne lepődj meg, hogy kiscsajnak hívnak.
2019. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Önsajnáltatás.
2019. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

"amikor együtt elmegyünk csajozni"


idáig bírtam elolvasni. mi lenne ha inkább a kezedbe vennél egy könyvet vagy elkezdenél egy értelmes hobbit, mondjuk túrázni vagy tanulj hangszeren játszani vagy akármi, máris több önbizalmad lenne. illetve igen, az intelligenciád szerintem alacsonyabb mint te, ez aggasztó.

2019. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez nem ön sajnáltatás)nem érzem magamat sehol egy szerencsétlen vagyok mindent ki próbáltam de semmi nem jön be, el ment az élet kedvem ennyi.


Egy semminek néznek ha nem a barátaim is de más emberek.


Egy üzlet előtt is történt egy nagyon nagy kellemetlenségem, kötekedett egy ember velem és azt mondta a barátja hogy haggyad már adsz neki két sallert azt össze esik.


Én meg egy 10-éves kis gyerek csak néztem őket könnyes szemmel.


El képzelni nem tudjátok mit élek át nap közben az életemben. 😔😰

2019. aug. 5. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Tyrionnak is csomót csajozott, ráadásul ő konkrétan törpe volt.

Legyen jó karizmád ez a lényeg!

2019. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt nem a magasságod a fő probléma, hanem a hozzáállásod.

Rengeteg alacsony férfi ér el sikereket, ott van Peter Dinklage. Több interjúban mesélte, hogy gyerekként volt pár srác, aki a magassága miatt cikizte, most pedig sikeresebb, mint bármelyikük. Megjegyzem, Peter 1,32 m magas, jelentősen alacsonyabb, mint te. Mégis minden interjún magabiztos, humoros és nagyon vonzó személyiség.

A mi sulinkban az egyik legnépszerűbb és legkedveltebb srác a vállamig ér (én 176 cm vagyok), mégis van egy olyan megjelenése, ami miatt nem nézi le senki azért, mert történetesen alacsonyabb, mint a legtöbb fiú. A kosárcsapatunk legjobb tagja is viszonylag alacsony, mégis gyors és jól bánik a labdával, épp ezért elsőnek választják mindenhova.

Amúgy poénra kell venni az egészet. Nem megsértődni és sírni kell, hanem vagy előnyt kovácsolni a dologból vagy egyszerűen elfogadni. Például az egyik első gimis napomon volt egy ilyen beszélgetésem egy osztálytársammal (ekkor beszéltem vele először):

Ő: Mit olvasol? (a padomon kint volt J. R. R. Tolkien a Hobbit című könyve)

ÉN: A Hobbit, ismered?

Ő: Ismerem-e? Hiszen én vagyok a főszereplője! Egy alacsony, kalandvágyó srác!

Rögtön szimpatikus lett. Nem zavarta a magassága, hanem beszélgetést indított általa.


Daniel Radcliffe: 1,65 m, mégis az egyik legkeresetebb színész.

Seth Green: 1,63 m, ettől függetlenül egy nagyon népszerű színész és komikus.

Micheal J. Fox: 1,63 m, álmaim férfija és az egyik legimádotabb film trilógia főszereplője.

Peter Jackso: 1,63 m, többek közt a Gyűrűk Ura trilógia zseniális rendezője.

Martin Scorsese: 1,60 m, szinte évente kerülnek moziba a filmjei, amik legtöbbször sikeresek.

H. G. Wells: 1,65 m, olyan műveket köszönhetünk neki, mint a Láthatatlan ember vagy a Világok harca.

És ők csak pár példa, akik a magánéletükben is sikeresek voltak, hiszen feleségük, sőt gyereke is van a legtöbbüknek.


A karatemesterem fél fejjel alacsonyabb, mint én, és simán padlóra küldi a nála magasabbakat. Kerüld a verekedést, ahol lehet (ez mindenkire vonatkozik), de az, hogy hova és mekkorát ütsz vagy rúgsz, sokkal döntőbb, mint a magasság.


Amúgy szerintem irtó gáz, hogy a barátaiddal együtt jártok csajozni, de ez már nem a kérdés része.


18/L

2019. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!