Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljam le a rasszist...

Hogyan reagáljam le a rasszista bekiabálásokat?

Figyelt kérdés

Amerikába költöztünk párommal és nem a legjobb helyre. Sok féle etnikum sétál vagy lézeng az utcán. Nem először ordibál rám valaki olyasmit amit jobb is ha nem teljesen értek. Ma pl egy nő ordibált a zebra másik oldaláról, hogy ha átmegyek megver, kicsavarja a nyakam, jobb ha az ilyen eltakarodik stb.

Nem is mertem bemenni az utcába ahol tovább haladt pedig nekem is ott lett volna dolgom. Nem tudom, hogyan reagálnám le, ha szemtől szembe köt belém. Meg kéne olyankor védeni a becsületem de olajat sem akartam a tűzre, igy kerültem egy nagyot inkább. Öltözködésemben, viselkedésemben nincs provokáció. Tök átlagos lánynak nézek ki, farmer+polóban járok. Nincs bajom az emberek bőrszinével de egyre jobban rányomják a bélyegét a hétköznapjaimra ezek az esetek.


2019. aug. 6. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad velük leállni. Nem tudsz mit csinálni
2019. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert, milyen rassz vagy?
2019. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
fehér vagyok. Ha ez most rassz vagy mi.
2019. aug. 6. 16:29
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Hogy jönnek rà csak igy làtàsból hogy magyar vagy?? Szerintem ez kamu lesz.
2019. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Látásból arra jönnek rá hogy fehér, a bekiabálók meg gondolom feketék/ázsiaiak.
2019. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Az ázsiaiak nem nagyon viselkednek így, inkább az ottani feketékről tudnám ezt elképzelni. Amúgy meg az amcsik nagy része azt sem tudja, hogy Magyarország létezik.
2019. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igy van, csak direkt nem akartam bőrszinre kidomboritani az esetet. Fogalmuk sincs róla, hogy magyar vagyok, csak mondhatni, kicsit kitűnök itt néha az utcán.
2019. aug. 6. 16:40
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Kérjél fegyvertartásit, nem lesz gond többé, hidd el.
2019. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem hiszem, hogy megoldana bármit ha előszedem a virágos retikülömből a kis stukkert :) Nem vagyok az ilyesmi hive. Tuti rendőrök százai teremnének a hátam mögött vagy neki is van pisztolya és nekem kampec.
2019. aug. 6. 16:44
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen csak viselkedj normálisan, az ilyenekkel úgyse lehet mit csinálni, olyanok mint a cigányok. tarts magadnál egy paprika sprayt hogy ha esetleg bántani akarnak akkor önvédelemből tudd használni. Egyébként meg ne vegyél róluk tudomást, ha csak a szájuk nagy azt le kell szrni, sajnos belemenni egy ilyenbe úgy sincs értelme, gondolom nagyon buták, te legyél okos.
2019. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!