Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet a magány hosszútávo...

Hogy lehet a magány hosszútávon káros?

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallottam, olvastam már itt is párszor..

Aki hosszú ideig magányos, nincs kivel kimozduljon, találkozzon vagy csak beszéljen arra miként lesz káros?

Mentálisan? Fizikailag? Depressziót vagy egyéb mentális betegséget (személyiség zavart, stb) okozhat?


2019. aug. 14. 01:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Magány, depresszió, egész napos idegesség, (Szerintem ez nem rossz dolog, de vágyok rá hogy legyen mellettem egy lány aki hasonló mint én, elfogad nem olyan instapcsa mint a többi, mások szerint nem normális hogy ezt akarom hogy az életem értelme legyen szóval azért írtam be...) vagdosás, ivás, öngyűlölet, vágy az öngyilkosságra.

Egyéb kérdés?

18f

2019. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már hangokat is hallok. Szóval hosszútávon biztosan nem jó. 😀 Amúgy annyira nem rossz.
2020. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha az ember lelkileg rendben van magával, le tudja magát kötni, akkor nem rossz. Aki lelkileg nincs rendben, az nem akar egyedül lenni, mert akkor magányos és akkor önmagával kell lenni.
2020. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy nem magányra lettünk teremtve, ez nem tekinthető normális állapotnak.
2021. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!