Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tulsagosan...

Mit tegyek, ha tulsagosan oszinte es erzelmileg gyenge vagyok? A magany miatt van ez?

Figyelt kérdés

Ha megismerek valakit, akivel kolcsonosen kedveljuk egymast vagy jol kijovunk, nagyon rovid ido alatt teljesen megbizok benne, es elmondok neki mindent. Olyat is, amit akkor es ott nem kellene, es olyat is, ami nagyon bizalmas informacio. Raadasul nagyon konnyen meg is tetszik valaki, ha az illeto no, es nagyon konnyen elkezdek tobbet erezni iranta.


Miert van ez? Egesz eletemben maganyos voltam. Ha visszagondolok, soha, egyetlen baratom sem volt a valosagban, most pedig meg interneten sincs. Kapcsolataim voltak, de mind veget ert (en vetettem nekik veget) kozos erdeklodesi kor hianyaban, akkor is, ha hosszuak voltak.



2019. jún. 26. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Dolgozol vagy tanulsz még?


Testvéred van? Szüleid együtt vannak még - vagy elváltak már? Milyen viszonyban vannak egymással?


Elvált szülők esetén: mostohaszülő (nevelőszülő)?

2019. jún. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21. Csak itthon ulok mar evek ota. Semmilyen emberi kapcsolatom nincs. Testverem van, de vele nem jovok ki jol, raadasul fiatalabb. A szuleim regen elvaltak (az hogy nagyon rossz viszonyban vannak egymassal gyenge kifejezes lenne), neveloszulo van, akivel az elso evekben majdnem jol kijottem, most pedig az abszolut szuksegesnel tobbet nem beszelek vele mar evek ota, sot, massal se beszelek ha o ott van.
2019. jún. 26. 05:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha elvonulsz magadba, nem gyakorlod a szociális interakciót, akkor szerintem nem furcsa, hogy így változol negatív irányba a társas dolgokkal, kommunikációval kapcsolatban.


Amúgy zavar ez a helyzet téged, szeretnél kitörni belőle?

2019. jún. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mar nagyon regota igy van. Nem tudom, hogy zavar-e meg, csak azt, hogy elobb utobb el kell hagynom majd ezt a helyzetet. Ezt pedig nem tudom, hogy hogyan tegyem, mert olyan erdeklodesi korom van, amivel nem lehet semmilyen munkat talalni, masra viszont, ami nem erdekel, nem tudok figyelni es megtanulni. Erettsegim es angol felsofokum van. A fo problema, hogy semmilyen motivaciom vagy akaratom nincsen arra, hogy reszt vegyek a vilagban, mert abszolut semmi ertelmet nem latom. Nincsenek ongyilkos hajlamaim, inkabb csak ugy eltunnek...


Ami zavar, az a magany, es egeszen pontosan az, hogy parkapcsolat szempontjabol egyedul vagyok. Ha nem lennek, akkor lenne egy jo okom arra, hogy elviseljem azt, ami valamilyen alapveto egzisztencia megteremteseval jar. Viszont mivel nincsen ilyen alapveto egzisztenciam, nincsen kapcsolatom sem. Ha pedig lenne alapveto egzisztenciam, nem lenne szuksegem a motivaciora, amit egy kapcsolat ad... ordogi kor.

2019. jún. 26. 06:41
 5/7 Halmai Annamária ***** válasza:
37%
Simán csak lusta vagy.
2019. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szociális interakciót egyházi körökben is gyakorolhatod. (Szokott lenni mentálhigiénés tanácsadás is - és PÁLYAVÁLASZTÁSI lehetőségek sorát találhatod a faliújságokon...)


Nagyszüleid, dédszüleid vallásosak voltak? Mit tudsz a családfádról? Unokatestvérek vannak? Ha igen, kapcsolat velük?


Ui: nagyon meg tudlak érteni - a szülők katasztrofális viszonyát tekintve. (Az én szüleim is kegyetlen háborút vívtak egymással. Még ma is azt teszik.) De legalább én már rájöttem, hogy mennyi ok-okozati tényező lehet egy ilyen férfi-nő együttélésben.

2019. jún. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb barátok kellenek és hogy rendbe tedd magad. Ne a párkapcsolattól várd, hogy kiteljesítsen. Ha van kedved beszélni, én szívesen meghallgatlak. 23/n
2019. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!