Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arròl a fèrfiròl...

Mit gondoltok arròl a fèrfiròl aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Az anyukàjaval èl, ès soha nem volt párkacsolata (szűz)?

2019. aug. 18. 23:37
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
54%

Benny Hill is otthol elt az anyjaval ha jol tudom.Na es?

A hulye nok csak tonkre tettek volna!

2019. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
94%

#11


Én ugyanígy gondolom, hogy amíg nincs párkapcsolat, addig minek külön menni, hogy EGY fő miatt fenntartsak EGY TELJES HÁZTARTÁST?


Egyébként régen éppen az volt a szokás, hogy több generáció élt együtt. Így összetartóbbak is voltak, illetve kölcsönös támaszt tudtak nyújtani egymásnak.

Persze, az sem tökéletes megoldás. DE az se, hogy azt valljuk ma, hogy ha vki 30+ évesen még otthon él, az nem természetes, azzal 100%, hogy valami baj van, stb.

2019. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Ès ha csak azert nem költözött külön mert nem volt pénze?
2019. aug. 21. 14:26
 14/54 anonim ***** válasza:
91%
Látom, van itt pro és kontra. Nem tudom kinek van igaza, de pld. én 28 év körül voltam, elég későn, amikor elköltöztem otthonról egy nő miatt. Vagyis, egy nővel költöztem össze. Előtte a nagymamámmal éltem. Ha az anyámmal éltem volna, már hamarabb elköltöztem volna. Későn, de rájöttem, hogy kell az elengedés, kell tudni elvágni a "köldökzsinórt".
2019. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Köszii
2019. aug. 21. 15:03
 16/54 KJUsul ***** válasza:
61%

Én is így voltam anyum haláláig. Máig se értem miért tragédia együtt élni a szülővel.


Benne volt az is, hogy falun laktunk gyakorlatilag röghöz kötve deviza hitel miatt. Anyum az utolsó években már beteg volt.

A ház mellesleg az enyém volt, én vettem, nem is lett volna hová menni szegénynek. Szóval így is alakulhat az élet.


Nyilván én is hibás vagyok, hogy egyedül maradtam, de leszarom, megvannak az elképzeléseim az anyának és feleségnek való nőről, ebből nem engedek, akkor se ha szűzen halok meg. És igen, én nem hiszek a házasság előtti szexben, soha nem is hittem és nem is fogok. Ha valakinek ez gáz, az az ő baja. Várom, hogy megtaláljam a lelki társamat, aki nem röhög ki, ha kicsi farkam, vékony a pénztárcám és azt szeretném, hogy csak egymáséi legyünk senki másé. A hűség számomra elsőrendű, aki nem képes rá, bele se kezdjen. Ez van.

2019. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
69%

"ebből nem engedek, akkor se ha szűzen halok meg."

Erről egy film jut eszembe, amiben a Fekete Lovag közli ellenfelével, hogy az általa őrzött aprócska hídon nem mehet át.

– Ha addig élek is, a hídon átmegyek – mondja Artúr, amit a lovag így fogad.

– Márpedig csak addig élsz!


"…ebből nem engedek, akkor se ha szűzen halok meg."

Márpedig szűzen halsz meg! Elnézést az őszinte gondolatért, de így nem remélhetsz sok jót! Én azt vallom, hogy meg kell járni több kikötőt, mire egynél lehorgonyoz a kapitány, és akkor még semmi nem garantálja, hogy egy éjszaka nem kötik el a hajóját. Oké, érzem, hogy neked ez ördögtől való gondolat. De tegyük fel /ne legyen ilyen soha/, hogy megismerkedsz egy nővel, minden klappol, rövid időn belül elveszed /mert a házasság fontos, anélkül egy pár lélegezni sem tud/ és jön a gyerek. De aztán jönnek a gondok is. Mondjuk, a menyecskének olyan dolgai jönnek elő, amikről előtte nem tudtál. Akkor benne maradsz a kapcsolatban, életfogytig tartó börtönként? Persze, ez megesik hosszabb ismerettség után is, vagy bármi baj beüthet bárkinél, bármikor. Semmi sem garantálja a normális kapcsolatot…


A házasság előtti szexben nem hinni kell, az nem egy kitalált figura, mint pld. Isten. De a hűség fontos dolog.


"Ha valakinek ez gáz, az az ő baja."

Ez senkinek nem gáz, nem mi éljük a te életedet. Te tudod, hogy neked mi a gáz.



Bocs a válaszokért!

2019. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
2019. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 KJUsul ***** válasza:
100%

17nek:

Nincs semmi gond, teljesen normálisan írtál, ami manapság elég ritka.

Szerencsére az emberek nem egyformák, más kéréds, hogy a realitással szembemenni elég nehéz dolog. Tudom, hogy ez a hagyománso felfogás szinte kihalt, ahogyan az is, hogy két ember úgy talál egymásra, hogy tényleg csak egymásért éljenek.


Viszont én erről nem tudok és nem is akarok lemondani. Igen nagy a valószínűsége, hogy tényleg szűzen halok meg, de ettől se jobb, se rosszabb nem leszek. Egyszerűen ilyen az élet.


Ahogyan választhatunk aközött is, hogy karriert csinálunk vagy emberként viselkedünk. Aki nagy karriert akar, annak ma le kell dobnia az emberséget magáról.


Én választottam.

2019. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2019. szept. 2. 19:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!