Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arròl a fèrfiròl...

Mit gondoltok arròl a fèrfiròl aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Az anyukàjaval èl, ès soha nem volt párkacsolata (szűz)?

2019. aug. 18. 23:37
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is van ilyen ismerősöm, nekem annyi a gondom vele személy szerint, hogy próbál kioktatni, holott nekem 24 évesen van saját házam, és nem örököltem, nem tették alám, hanem keményen megdolgozok érte napi szinten. Valahol sajnálom őt, ugyanakkor ha picit visszavenne lehet, hogy találna egy szerető társat maga mellé.
2019. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
46%

Na, aki azzal jön, hogy “bezzeg règen mindenki együtt élt” bla bla bla. Igen. RÉGEN!

Régen a lànyok 16 évesen már vénnek számítottak, ha nem szültek. Most kvák.

Régen 40 év volt az átlag élettartam, most 80.

Régen nem volt ritka, hogy beltenyészet volt. Most ezért büntetés jár.


Ne azt nèzzük, mi VOLT régen, azt kell nézni, most mi VAN.

Most gáz, ha 50 évesen anyuci nyakán élsz.

Azt sugallja, nem tudsz önàllósulni, egyáltalán nem tudsz létezni egyedül.


Őszintèn, azt sugallja, hogy nyomi az illető.

Más az, ha azért költözik vissza, hogy ápolja a szüleit (és mondjuk nincs külön csalàdja).


Tessék, indoklás.

2019. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
29%
Elcseszte az életét.
2019. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
17%
Az ő élete. Rám nincs hatással. Csak hajrá.
2019. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mivel nem ismerem ezért nincs jogom véleményt nyilvánítani róla. Nem tudjuk, hogy milyen anyagi helyzetben van, van-e valamilyen betegsége neki vagy az édesanyjának, nem-e lehet, hogy az illető nem is vágyik szexualitásra stb-stb.
2019. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
93%

Egy nagyon találó cikk:

[link]


Aztán mindenki azt gondol, amit akar.

2020. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Az apám elmúlt ötven éves, én mámánál lakok (mert kiskorú vagyok és ő a kijelölt gyámom) és ő velünk együtt. Gyógyúlt alkoholista, oxigén hiányos és nem képes magáról gondoskodni. Voltak barátnői, az anyámmal volt leghosszabban kapcsolatban, most meg, hát fura a viszonyuk ( hosszú sztori, nem írom le). Bármilyennek is hangzik és bárhogy is néz ki jelenleg, ő az eggyik legkedvesebb ember akit ismerek.
2020. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
75%

Én teljes mértékben el tudom fogadni, hogy ezt az élethelyzetet választottad magadnak.

Viszont a kérdés itt inkább az, hogy te elfogadtad-e, hogy ebben a helyzetben élsz...

2020. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt sajnálom érte, hogy sokmindenről lemaradt. Másrészt tudom, hogy az élet mennyire bonyolult tud lenni, és csak a szerencsések hiszik, hogy mindenkinek elérhető a "normális" élet, akik elé nem görditett az élet túl nagy akadályokat.

Harmadrészt, ha egyszer szűz, miért ne élhetne az idős szüleivel? A szeretet és a család a legfontosabb, nem az, hogy kikből áll. Negyedrészt pedig, ha a szűzessége mögött valamilyen morális, vagy vallási ok húzódik, akkor még tisztelni is tudom a döntéséért. De azoknál mindenképpen többre tartom, akik szexközpontú életet élnek.

Végül pedig, semmi közöm hozzá, és semmi okom rá, hogy véleményt formáljak az életéről.

2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
89%
Az ő dolga. Lehet, hogy valamit veszít ezzel, de lehet, hogy mégis többet nyer. Ki tudja.
2020. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!