Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arròl a fèrfiròl...

Mit gondoltok arròl a fèrfiròl aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Az anyukàjaval èl, ès soha nem volt párkacsolata (szűz)?

2019. aug. 18. 23:37
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
53%
#32 Ez nem magyarázás hanem csak simán Sértegetés hosszabban kifejtve. Hogy ti illuminátusok mást se tudtok mint sértegetni..
2020. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%
Nem az esetem.
2020. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
86%
Isaac Newton is szűzen halt meg és elég zárkózott figura volt.
2020. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs, mondjuk nem teljesen én albérletbe lakok, meg még nem vagyok ennyi idős, de 50 évesen is így leszek szerintem.
2020. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
#16 azóta változott a kapcsolati statuszod ?
2020. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 KJUsul ***** válasza:

#45: Nem változott, még mindig egyedül vagyok, főleg ez a vírus baromság tett be. Nem tudok sehová eljárni, ahová jártam eddig az gyakorlatilag leállt. Meg persze azért az extrém félénkségem, a túl magas igényeim, és a nem éppen vonzó külsőm se előny. Nagyon szeretnék feleséget családot vagy legalább egy barátnő, akivel később összejöhet.


Van egy-két jelöltem, de össze kell kapnom a bátorságom, hogy elhívjam valamelyiket, szóval meglátjuk.

2020. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
38%
Vágj bele egy terápiába. Valószínűleg anyukád nem engedett leszakadni téged (még ha ezt nem is látod most tudatosan) ha lesz is barátnőd, simán kifoghatsz egy ugyanilyet, aki uralkodik rajtad és nen hagy élni.
2020. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? A sógorom 63 évesen jár ugyanilyen cipőben.
2020. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt meg az életében az a szakasz, amin más 18-25 éves kora között átesik. Vagyis a leválás.

Engem nem érdekelne, én nem bántanám, nem ítélkeznék (hiszen ez mindkettőjük hibája ugyanakkor döntése is), de mérhetetlenül sajnálnám.

Azért, mert kimarad a lényeg, kimarad az élete. Kimarad az, hogy én egy másoktól független személy vagyok, és saját erőmből felépítem az életem. Kimarad az, hogy jókat szexel, hogy csalódik, de eső után szivárvány jön. Nem épít túl hatékonyan szociális hálót, nem lesz önellátó semmiben, és ebben a legszomorúbb, hogy ahogy telik az idő, egyre kevesebb az esélye behozni a lemaradásait.

De ha neki így jó (amit nem tud befogadni az agyam), váljék egeszségére, ö éljen így, én meg majd úgy ahogy nekem jó lesz.

2020. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsés ember!
2020. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!