Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne féljek...

Mit csináljak hogy ne féljek a képzés miatt?

Figyelt kérdés
Pedig van már tapasztalatom benne, régen szakiskolába asztalosnak tanultam, de 11 osztály után otthagytam, most 10 év elteltével újra beiratkoztam esti képzésre. Amit tudni kell hogy már 2 éve itthon vagyok, nem igazán mentem emberek közé, szoc fóbiám van, így félek emberek között lenni, meg a képzéstől is tartok, pedig mondom van már benne tapasztalatom, nem vagyok kezdő, nem kéne hogy így legyen, de ha rá gondolok erre az egészre hogy ki kell mozdulnom emberek közé mennem, el uralkodik rajtam a félelem. És mindig csak azon kattog az agyam hogy napról napra közelebb vagyok a képzéshez, ami szeptember első hetében indul. Meg azt is érzem hogy nincs kedvem az egész szakmához, pedig nem egy rossz szakma. Hogyan tudnám leküzdeni a félelmem?
2019. aug. 22. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
minden nap mozdulj ki egy kicsit, minden nappal könnyebb lesz, csak az a titka hogy minden egyes nap kell csinálni, ami baromi nehéz, de minden nappal könnyebb lesz...
2019. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!