Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek? Segítség kell

Egzotikusallatkereso kérdése:

Rettegek? Segítség kell

Figyelt kérdés

atomrakéta baleset oroszorszagban, ég az amazonia én próbálok tenni hogy kevesebb legyen az ökológiai lábnyomom 16 éves vagyok rettegek hogy egyáltalán letudom-e élni normálisan élni az életem vagy már 10 év múlva fulldoklani fokog stb. Mit tudok tenni? Vagy legalábbis mit tegyek hogy ne ezen agyaljak egész életemben.


(hypoconder vagyok és az ellen is jó lenne valamit tenni)


2019. aug. 23. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, én is Viktor vagyok, rám ne kend :P
2019. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor aranyeső hulljon rád és az egész családodra. Nem akartalak megsérteni tezsvérem
2019. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Há' nem sírtetté' meg moré há szakattyon le az ujad mikor ijeneköt küdözgetel teeeee

Nincs probléma haver XD Csak vicceltem offcourse.

2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is minden nap ezen gondolkozom, de van egy tervem amivel szinte nullàra redukàlhatom a későbbiekben az ökológiai làbnyomom, és jelenleg egy olyan vàllalkozàs megalapozàsàn dolgozom, ahol a rengeteg műanyaghulladèkból is gyönyörű munkàkat lehetne kèszíteni, amik hasznossà vàlnànak az emberek számára.

Ezen kívül amíg élek szeretnék elültetni egy kisebb erdőnyi mennyiségű fát. Ezen kívül elhatároztam nem rég, hogy nem fogok műhúst enni a multikból, amennyiben nem feltètlenül szüksèges.

2019. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!