Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felháborító az szerintetek,...

Felháborító az szerintetek, hogy valaki eltolja a boltba az ÜRES bevásárlókocsitokat?

Figyelt kérdés

Szóval ma mentünk anyuval bevásárolni , én a szociális fóbiám és kisebbségi komplexusom miatt már nem járok boltba, én vagyok a sofőr és bepakolni segítek.


Felháborodva jött ma ki Anyu, hogy egy ember eltolta a kocsiját amíg nem figyelt, látta előtte a figurát kocsi nélkül bejönni, nem mert neki szólni mert háát kicsit agresszívnak látta ( nem írok semmi olyat mert félek, hogy nácinak gondoltok , nem vagyok az, de Anyukám kimondta azt a szót - Anyukám se náci- ) ezért inkább kocsi nélkül folytatta a bevásárlást, majd amikor kijött és egész úton hazafelé ezt hallgattam, hogy mennyire felháborító meg, hogy egyszerűen ki van akadva, ott tartott, hogy miért vagyok én ilyen mamlasz, hogy nem megyek be vele.


Nekem is volt csomó ilyen szitum kinn a parkolóba amikor mellém állnak és rávágják az autó ajtaját az autómnak, ( olyan emberek ) és ilyenkor van az a kérdés, hogy " nem lett baja ?" nekem meg azt kell mondanom, hogy " ilyen volt " - nem akarok bajt, vissza úgy sem tudom fordítani az időt ,kárrendezés biztosítóval meg felesleges, esetleg nincs biztosítása, vagy bármi van, én nem akarok balhét.


Szóval szerintem felesleges ezen felháborodni, lesz még rosszabb is, sőt.


Jól látom?


2019. aug. 24. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is már jártam úgy, hogy valaki eltolta az üres bevásárlókocsimat, mert azt hitte, nem kell senkinek. Szépen utánamentem, szóltam neki, visszaadta.

Van ilyen, anyukád szerintem túlreagálta.


Az meg, hogy ennyire félsz az élettől, nem normális. Fel kéne keresned valami szakembert, mert lehet ebből kiút, csak idő és belevitt munka kell hozzá.

2019. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A múltkor én hülye bementem bevásárlókocsi nélkül az áruházba és akkor jutott eszembe, hogy kell kb 10-12 féle dolog ami nem fog a kezemben elférni. Ott volt egy gyerekbevàsàrlókocsi az ajtónál, körbementem párszor a bolton és miután azt láttam, hogy nem nyúl senki hozzá elhúztam. Lehet az illető is azt hitte, hogy az a kocsi magányos, és elvitte. Aki meg roma, az roma, az hogy ezt kimondod még nem leszel náci, egyébként is tudod mit jelent ez a szó?

És lehet szólni szépen is az illetőnek, hogy ,,Ne haragudjon, de Ön elvitte a kocsimat." És ha így szólsz, nem pedig bunkó paraszt módjára, mint 10-ből 8 magyar, akkor lehet hogy a másik fél is normális lesz veled és esetleg még elnèzèst is kér és visszaadja, most attól, hogy roma még nem biztos, hogy bunkó is akivel nem lehet tàrgyalni. Egyébként sem szabad azt mutatni, hogy félsz tőlük, mert az soha nem jó.

Te meg nőj fel, hogy dolgozol, ha nem mersz emberek közé se menni?

2019. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Felháborító,de szólni kell,másképp nem kapod vissza.Egybként,akik ezt csinálják,azok vagy elfelejtettek kocsit hozni vagy a százas kell nekik belőle.Múltkor velem is ez volt.Egy idős úr fogta a kocsimat és eltolta mellőlem(pedig nem volt üres) ,szóltam neki, erre elkezdett anyázni meg hogy az útba van(nem volt útban,direkt úgy parkoltam le), gondolom neki is a százas kellett, csak megijedt,hogy szóltam és engem próbált szarnak beállítani, de nem jött össze.


Anyukád is szólhatott volna,nem feltétlenül agresszív,aki cigány + vannak ott más vásárlók,eladók és őrök is,akik segítenek,ha gond van.Az autós dolog meg egy jó nagy hülyeség volt részedről.

Legközelebb ha elütnek és megkérdezik, hogy nem lett-e bajod,akkor azt mondod, hogy jajj nem dehogy,eddig is ferde volt a lábam?

Keress egy orvost,ha ekkora problémát okoz neked a fóbiád.

2019. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ma 2- raktam arrèbb, mert a "tulaja" nem törődött a többi vásárlôval. Szôval nem az.
2019. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát én úgy még nem jártam, hogy kocsi nélkül érkező vitte volna el az én kocsimat, de úgy már igen, hogy valaki a sajátjával keverte össze és az enyém tolta el!


Mondjuk ő nagyon megszívta cserébe, mert az enyémben csak egy 50 forintos volt, amit így ugyan elveszítettem, az övébe viszont a kulcscsomója volt, amit meg így ő veszített el, mert én meg eltoltam az ő kocsiját, mivel azt hagyta csak ott, nekem meg kellett a kocsi. :D


Remélem, amikor észrevette, hogy nincs meg a kulcscsomója, akkor megtanulta egy életre, hogy ne tegye rá a mancsát más kocsijára! :P

2019. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem az, ti vagytok az életképtelenek, ahogy írta az egyik hozzászóló.Van szátok, nyissátok ki és udvariasan kérjétek visszailyenkor.
2019. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!