Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek felháborító?

Szerintetek felháborító?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napok franciaországi történéseire célzok. Konkrétabban a "hetilap" felelősségére. Hogy a gusztustalan utólagos nyerészkedést már ne is említsem. (nagyobb példányszámban jelenik meg)

2015. jan. 10. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Az önkorlátozás nem egyszerű dolog, nagyon magas fokú intelligencia kell hozzá.
2015. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez tipikusan az addig jár a korsó a kútra amíg össze nem törik tipikus esete. Én sem kedvelem különösebben az iszlám vallást, de azok a karikatúrák, amiket közöltek minősíthetetlen primitívségről, gátlástalanságról és zéró tiszteletről tettek tanúbizonyságot. Egyszerűen undorítóak voltak, és emberek milliárdjai számára voltak sértőek, hiszen mind a három nagy monoteista vallást gyalázták. Szóval nekem az a véleményem, hogy pár sz.r emberrel kevesebb jár a földön beleértve a merénylőket meg a firkászokat. A rendőröket, és a takarítókat akik szintén életüket vesztették viszont sajnálom. A média cirkuszt pedig röhejesnek tartom. Én nem vagyok Charlie.
2015. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pelgrim ***** válasza:
47%

Hát igen, a hetilap felelőssége nem csekély, és „addig jár a körsó a kútra, ...” de itt előre eltervezett merényletről van szó, a korsó ezennel szándékosan lett összetörve.


És miért jár a korsó a kútra ? Talán azért mert szomjas – a mély álomba merült monoteista vallások személyi kultusza tarthatatlanul, elavult, módosításra szorul, ilyen eseményekre, melyek néha néha felébresztik.

Az önkorlátozás nincs megadva azoknak akik erre az ébresztő szerepre vállalkoznak.

2015. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!