Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem tette tönkre a...

Csak szerintem tette tönkre a Facebook az emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Szóval mást sem látok, hogy mindenki posztolgat, meg ki írják az élet bölcsességeit, meg hogy egy igazi nő ilyen férfira vágyik, aztán közben a való életben mégsem olyan pasija van..

2019. aug. 25. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Beteg egy világ lett, nekem amúgy nincs is Facebookom.
2019. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Koszonjuk hogy ma is megvolt a kotelezo facebook az ordog tipusu kerdes.

Idiota

2019. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
amiket leirtál ezek tények szóval igen így van
2019. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
A net kezdte el, az Fb csak rátett x lapáttal.
2019. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A .NET kezdte el.
2019. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kis külvárosi kocsma a facebook.
2019. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook előtt se volt jó. Most csak máshogy szar.
2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak. Igen, amiket leírtál azok tényleg idegesítőek, ezért használom a Facet csak arra, hogy beszéljek pár ismerősömmel. De így legalább könnyen ki lehet szűrni az ilyen "netbölcs" embereket, akik próbálják magukat olyan embernek előadni mintha emberfeletti bölcsességgel rendelkeznének meg hihetetlenül jó és értelmes emberek lennének, miközben csak valahonnan bemásolnak egy értelmetlen "bölcsességet", a saját személyiségük meg 5 forintot nem ér. <- Ez duplán igaz az ilyen Szabó Péter "A múltadon nem változtathatsz de a jövődön igen" féle semmitmondó egyértelmű dolgok megosztóira, meg az alá kommentelő "azta, milyen igaz:O" emberekre.
2019. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az internet tulajdonos a társadalom tükörképe.


Nem a technológia a szörnyű, hanem az emberi társadalom. Internettől és számítógépektől függetlenül.

2019. aug. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
A Facebook senkinek sem tart pisztolyt a fejéhez, hogy az emberi kapcsolatainak ápolása helyett ott lógjon. Ez minden ember saját döntése és felelőssége. Ahogy nem a kocsma tehet arról, ha valaki alkoholista, vagy a dohánybolt, ha a fél fizetését elfüstöli.
2019. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!