Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást is idegesített már az ha...

Mást is idegesített már az ha fiatalabb lányokat lát? Vagy sok fiatalabb lány, fiú van fent bulikon?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez, és vajon mást is szokta e zavarni...kb ha 14-16 közöttiek vannak körülötte, és csak akkor ha kint van mindenük, olyan ruhákban vannak.
2019. aug. 31. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem zavar, igaz 2-3 éve voltam utoljára bulizni. Nem zavar, mert nem vagyok egyiknek sem a szüleje, ha ők így öltözködnek tegyék, ha ez a példa tegyék.
2019. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Miért idegesítene, ha fiatalabb lányokat látok? Mindenki egész fiatal még, amikor megszületik, ez a világ rendje.

Hol "fent" bulikon? Az emeleten? Ha zavar, menj a földszinti bulikba, ahol ők nincsenek ott és kész.

2019. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Azèrt idegesìt, mert kontrollálni akarod az ő életüket. Ha hagysz másokat olyannak lenni, mint amilyennek, emellett csak magaddal foglalkozol, akkor sokkal nyugisabb leszel.
2019. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Te mennyi vagy? Én kifejezetten szeretek fiatal lányokat látni kevés ruhában, pláne, ha az önbizalmuk nem alaptalan :-D
2019. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát öreg...én nem azért megyek bulikba, hogy azt figyelgessem, ki milyen ruhában van meg hogy hány éves. Ennyi. :D Szal nem igazán értelek.
2019. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy? Te is voltál olyan fiatal, ők is lesznek idősebbek. Élvezd ki minden kornak a szépségét. Keress olyan szórakozóhelyet, ahol van korhatár.
2019. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Ó, engem ez még sohasem zavart. 46/F
2019. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Annyiban zavar, hogy elfoglalják az összes törzshelyünket. Nem olyan régen nem engedték ki éjszaka is tömegével a 14 éveseket a szüleik. Akkor még volt hely nekünk, huszonéves dolgozóknak.
2019. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát, ilyenkor kell elgondolkozni, hogy már nem vagy 18 éves, és lehet, hogy más helyre kéne átszokni.
2019. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy az elvileg a mi korosztályunknak van fenntartva, de a 14-15 évesek beszabadultak oda. :)
2019. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!