Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is örültök, hogy végre...

Ti is örültök, hogy végre vége hamarosan a nyárnak, mind a naptári, mind az időjárási nyárnak?

Figyelt kérdés

1 évszak van, amit kifejezetten utálok, az pedig a nyár.


Ha hideg van, felöltözik az ember, és máris megvan a komfortérzete, ha meleg van, semmit nem tud odakint csinálni, csak fuldoklik, pláne Pesten, a szmogban, bűzben. A sok kis nyomorék is állandóan éjjel-nappal kint van, a belváros undorító tőlük, itt az ideje, hogy végre csak hétvégente legyenek kint.

A természet is sokkal szebb lesz ilyenkor, amikor hullanak a falevelek, az égett, száraz rész helyett végre zöld fű legyen.

Minden pozitív, ami a nyár végével kapcsolatos.


2019. aug. 31. 20:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is örülök, már elég ebből a melegből. + ősz az egyik kedvenc évszakom (kivéve ha napokig esik az eső)
2019. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 he84 ***** válasza:
Én is már unom ezt a sok nagy meleget, nem igazán szeretem a nyarat. Végre jön az ősz hamarosan, már várom. Az őszt, a tavaszt szeretem a legjobban és kicsit azért a telet is, főleg a hó miatt. Bár sajnod az utóbbi években alig van hó. Hát idén még kiderül.
2019. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

Én tavaly voltam így, alig vártam, hogy vége legyen a nyárnak...

De idén olyan jó volt, pár dolgot leszámítva (haláleset).

Egyébként az se sokkal jobb, mikor már fél ötkor sötét van...

2019. szept. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Két hét múlva meg jönnek a karácsonyos kérdések..
2019. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
Egyatalan nem orulok kezdodik az iskola es utalom! Nyaron nem kell aggodni semmi miatt szabad vagy most meg megint jonnek a szurke hetkoznapok a felelesek, dogak es kb az allando stressz! Imadom a nyarat lehet strandolni es csomo mast csinalni szoval nagyon nem orulok hogy vege!!!
2019. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mesélj, milyen állandó stressz van az iskolában, ahol mindennel együtt kb 6 órát töltesz el, ami nagyobb stresszel jár, mint amikor elkezdesz heti 40 órát dolgozni?
2019. szept. 1. 12:41
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem örülök, én a nyarat a vidámsággal, szabadsággal kötöm össze, a lehetőségekkel, annyi mindent lehet csinálni! Na meg csinosan, lengén öltözni, a napfény is egészséges. Csak az extrém meleget unom, más baj nincs a nyárral. A zord hideget nem szeretem. Szürke, minden értelemben.
2019. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A napfény 10 percig egészséges, utána a káros UV sugárzás miatt drasztikusan megnöveli a bőrrák kockázatát.


A lenge öltözet a strandra való, nem az utcára, ha mutogatni akarod magad, menj prostinak.


A szürkeség pedig jó, jobb, minthogy fuldokol az ember a lakásában, vagy a drága klímát kell nyomatnia. Legalább a sok selyemfiú és ribi is otthon van inkább, és nem az utcán lófrál (hiányzik a csendőrség).

2019. szept. 1. 23:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Én az őszt/tavaszt szeretem.

Pont jó az időjárás-hőmérséklet. Télen szétfagyok, nyáron meggyulladok.

Most örülök, hogy jön a "rossz" idő. Viszont a naptári nyárnak örülök, mert nem kellett addig se suliba menjek, alhattam ameddig jól esett kb semmi dolgom nem volt egész nap. Szóval ebből a szempontból cumi. :D

2019. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kerdezo de kib@cott nagy idiota vagy. Aki nem a te velemyeden van meg le is prostizod?! Neki is van egy velemyene jezusom hova fajul ez a vilag.. Normalis vagy? Megvalaszolom: nem:) egyebkent az ilyen kerdeseknek semmi ertelme. Idiota vagy.
2019. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!