Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta mellett csak aerob vagy...

Diéta mellett csak aerob vagy mehet nyugodtan a súlyzós edzés is?

Figyelt kérdés

Nekem eddig ez hülyeségnek tűnt, hogy diéta mellet aerob hatásosabb, mert én úgy gondoltam, hogy nyugodtan lehet az izmokat fejleszteni mellette. Viszont most valahonnan meg azt az infót kaptam, hogy a diéta miatt úgyis leépülnek és csak utána kezdjem el... Én eddig úgy csináltam, hogy súlyzós edzés utána aerob vagy külön napon aerob. De semmiképpen sem csak aerob, nem akarok úgy fogyni, hogy löttyedt, formátlan alakom legyen. Most mi lenne hatásosabb?

Előre is köszi!


2015. febr. 1. 10:43
 1/2 - palilaci - ***** válasza:
Kell melle a sulyzos mert segit megtartani az izmokat! Sot tobb kaloriat is eget mint az aerob. Nem szabad leallni a sulyzos edzessel mert hiaba van fullos szalkasito etrended ha nem vegzel mellette erosito edzest akkor ugyanugy leepulnek az izmaid.
2015. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést!:)
2015. febr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!