Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi Update tészták hízlalnak...

Kakaos.pampuska kérdése:

Norbi Update tészták hízlalnak valamennyire? Fogyókúra mellett lehet nyugodtan enni?

Figyelt kérdés

Esetleg van olyan ember, aki fogyott ezzel az Update módszerrel?

Előre is köszi!



#fogyókúra #fogyás #Norbi Update tészta
2015. márc. 22. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az első írta. Átverés az egész, de legalább van aki meggazdagszik belőle...
2015. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrátszegény, tehát alapvetően fogyáshoz jobb mint a tömény cukor / búzaliszt.


Viszont mielőtt megeszed nézd meg mi szemétből van összekeverve, nem sok fogyasztásra ajánlott anyag van benne

/élelmiszermérnök/

2015. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Én heti 1x szoktam ilyet enni...összetevői tényleg nem a legjobbak,de ha valamelyik nap fehérjehiányom van a ch meg több,akkor eszek ezt bulgur/quinoa/barna rizs helyett
2015. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Európában a valóságban meglehetősen ritka a 'fehérjehiány'.
2015. márc. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ő valószínűleg afféle testépítő étrend mellett értette, és a testépítők által bemagolt és mondott fehérjeminimum hiányát akarta jelenteni az.
2015. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
(én voltam a mostani első előtti régi első)
2015. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ó, hát persze. Szóval 'fehérjehiány'.


Azt tök jól megoldja a norbiféle cuccokban lévő szója meg sikér, sportolói szemmel.

2015. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem értem miért írják azt,hogy átverés az egész?!

Akkor ezek szerint senki nem fogyott le ezzel? Pedig Én nem egy embert (10-20 kg) ismerek aki Update-el fogyott le magamat is beleértve. Én 10 kg fogytam 65-ről 55-re. És azóta sem jön vissza,pedig ez már több mint 5 éve volt.

A tésztákat kicseréltem Update-re és ha péksüteményt akarok enni akkor bemegyek egy Update boltba. Cukor helyett meg xilit meg Update zéro.

2015. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért átverés, mert iszonyat ócska anyagokat adnak iszonyat magas áron.


Fogyni téglaporral is lehet, az sem szénhidrát, alacsony a glikémiás indexe.. sőt, talán kevésbé is káros mint a tömény búzasikér, szójafehérje és a rengeteg mesterséges élelmiSZER adalék.

2015. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azért én pénzt nem adnék ki...
2015. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!