Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik utálják azt amikor dohány...

Kik utálják azt amikor dohány füstöt kell szagolniuk? Hogy sokszor nem lehet nyugodtan meg várni egy buszt anélkül hogy ne gyújtana rá valaki az ember mellett? Vagy az utcán sétálva ne fújná a képébe valaki a füstöt? Mit szoktatok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan vannak még itt olyanok akiket szintén bosszant az hogy a dohányosok ennyire tesznek mindenki más egészségére.( Kedvencem az olyanok akik a gyerekük mellett dohányoznak. A cigi fontosabb mint a gyerekük gratulálok.)

2019. szept. 1. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sokszor "kibírják", hogy a lépcsőházban, buszon, stb. már ne szívják, de hiába, mert az utolsó slukk bűze még ott van a tüdejükben, a szájukban, amikor belépnek az épületbe, felszállnak a buszra, stb., így még akkor is kapunk egy jó adagot, amikor a cigi már nincs ott a szájukban - hogy a ruhájuk, hajuk bűzéről már ne is beszéljek -, így még jó ideig szagolhatjuk a buszon utazva, vagy a lépcsőházba akkor érkezve, hiába akkor ők már nincsenek is ott, mert a tüdejükben/szájukban még ott volt, amikor beléptek/felszálltak... Undorító.
2020. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom a cigarettafüstöt. Ha látom, hogy valaki dohányzik, elkerülöm.
2021. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor tavaly tavasszal meg kellett tanulni tartani a távolságot, akkor jöttem rá, hogy tulajdonképpen nem is olyan furcsa ez, hiszen a bagósok miatt már jó ideje gyakorlom... :-S

Amióta meg nem kell a maszk az utcán, megint egyre inkább büdös bagófüstfelhőkön keresztül lehet csak közlekedni a városban...

2021. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!