Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik esti tagozatos iskolába...

Akik esti tagozatos iskolába jártak, mit csináltatok iskola mellett?

Figyelt kérdés
Mindenki dolgozott mellette vagy van aki valami mást is csinált?

2019. szept. 2. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam. De volt egy osztalytarsam, aki nappal szakmunakskepzobe járt. Az asztalos szakma érdekelte nagyon anno, hobbiként akarta űzni, munkaként pedig tanár akart lenni, mint az anyja. Az asztalossagot is profin akarta űzni, métert azt okoskodtak ki az anyjával, hogy nappali megy a szakmunakskepzobe, esti meg a gimibe, hogy erettsegi utan tudjon menni az egyetemre. Eszméletlen fazon volt, mindenki imadta és tisztelte emiatt
2019. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor esti gimibe jártam 19-20 évesen, nem dolgoztam amit már nagyon bánok. Szüleim úgy voltak vele hogy legyen érettségim, töltsem tanulással az itthon töltött időmet. Persze nem igazán tanultam, inkább csak gépeztem délelőttönként.


Gimi után elvégeztem egy két éves esti okj-s sulit, de az alatt már dolgoztam.

25/F

2019. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt ismim aki dolgozott
2019. dec. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!