Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány főbérlő nem kommunikál...

Cigány főbérlő nem kommunikál velem mert nő vagyok, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Nyers leezek. Vállaltam egyedül beültetéssel gyermeket. Pont 2 éves volt mikor megismertem férjemet. Mivel ő munkanélküli, mert a szakmájában nincs gyekorlata, így ő van otthon a gyermekemmel. Előtte alkalmi munkákból élt.

Én dolgozom a saját cégemben. Kibérelnék egy lakást, lefixáltuk, csalàddal mentem, 3. alkalommal találkoztam a leendő főbérlővel.

Cigány férfi, aluliskolázott, de a környékbeliek tisztelik őt a legjobban. Közölte legelső kommunikációnkkor mosolyogva, hogy ő tradicionálisan férfi a férfival kommunikál.

Na most ott vagyok és engem levegőnek néz meg elfordul.

Én vagyok az albérlő, férjemmel hajlandó csak kommunikálni, aki viszont nem is szeretne belefolyni az üzleti ügyeimbe.

Mit vagy hogyan szóljak ennek a férfinak? Az édesanyja nevén van a lakás és a férfi üzletel a lakással úgy, hogy az édesanyja 3 méterrel mögötte bólogat.

Nagyon jólelkűek és nagy tiszteletnek örvendenek a sok munkanélküli cigány közt, de tudatlanok sajnos. Mit mondjak neki, hogy észbe kapjon velem kapcsolatba? Megsérteni nem szeretném.


2019. szept. 4. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, miért pont cigánnyal? Nem volt más albérlet?
2019. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Magyarán nem tehetek semmit, hisz nekem tetszik a lakása én választottam, és választanám.

A férjem meg olyan mint egy nagy gyerek igaz, de igy könnyebb mindegyikőnknek rájöttünk. Fél éve amikor szétmentünk. Inkább szimbiózisban élünk, mert így egyszerűbb.

Attól még, hogy nem szeretne a pénzügyekbe részt venni, a férjem, úszik az örömmámorba, hogy a főbérlő vele kommunikál. Őszerinte ő tiszteletre méltó a kiállása miatt, meg őneki nagyon jó a kommunikációs kézsége és végre valaki ezt észrevette...

Igen, az az úr 70 év körüli, de fiatalos. Én meg 39. Gondolom az, hogy fiatalabb vagyok sem előny számomra a szemében.

Most mindig DIREKT megyek, ha kommunikàlnak, felmérem a viselkedést mint az állatvilàgos filmekbe :-D

Az én telefonszámomat nem is hajlandó felhívni😅

2019. szept. 4. 22:31
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

"az az úr 70 év körüli"

"Az édesanyja nevén van a lakás"


Troll szagot érzek...

2019. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
Én cigány vagyok, vállalom, rézműves cigány, ők ilyenek, nem fogsz vele dűlőre jitni, nem tudom mit kell ezen meglepődni, ti beszéltek az elfogadásról meg a más kultúráról , itt van, nem facebookon kell ppsztolgatni, helyben vagy, erős önálló nő vagy vállalkozó, drukkolok. Ha ilyen helyzetten nem bírkozól meg, mi lesz később? Ez a 21. század.. Beás nyelven szólnék hozzá, de csak óvatosan, sértésnek is vehetni.
2019. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy kell intézni, ahogy cigányék. Párod beszél az emberrel, te meg 2 méterrel mögötte bólogatsz, ha nem értesz egyet, akkor mondod, férjed meg tolmácsolja az embernek, ennyi.
2019. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Na nehogy már egy cigány dirigáljon! Pont leszarom mik náluk a szokások. Nem Indiában vannak, hanem Magyarországon. Ha nem tetszenek nekik az itteni szokások, akkor meg takarodjanak haza. Ha már annyira ragaszkodsz ahhoz a lakáshoz, akkor menj egyedül tárgyalni. Nem kell ott lennie a férjednek. Ha nincs rajtad kívül más, akkor kénytelen lesz veled beszélni. Ha nem hajlandó, akkor meg keress másik lakást. Én eleve nem is üzletelnék cigánnyal.
2019. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14%
#17=rasszista elnyomó. Európába vagy.. ez nem a harmadik birodalmad..
2019. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Abban a pillanatban fordultam volna sarkon ahogy közli,hogy márpedig ő nem kommunikál nőkkel. Mennyire mélyen van az önbizalmad,hogy ezt eltűröd,könyörgöm?? Hagynám az ilyet a picába a sajat hülye elveivel.és azzal a válaszolóval vagyok aki azt mondja hogy márpedig magyarországon laknak,viselkedjenek is úgy. Az asszimilálódás az nem egy új pizzaféle ám!
2019. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapban nem értem, hogy mit és miért akarsz/kell(ene) vele kommunikálnod?


Utalod a lóvét fizukor, és kész. Voltam bérlő, a 4 év alatt, kb. 5X láttam a tulajt, meg vagy 3-4X telefonáltunk.

2019. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát neked van egy saját céged, öntudatos, erős nő vagy, aki egyedül bevállat egy gyereket, akit el is tud tartani. Dolgozol, intézel mindent.


És összeszedtél egy pasit, aki maximum anyukapótléknak jó, mert a szakmájában nincs tapasztalata, ezért nem tud dolgozni és egy sima albérleti dolgot sem tud elintézni. Legalább mosogat, főz és takarít mire hazaérsz? Jó egyáltalán valamire?


Egyébként egyszerű a képlet:

Ha lejár a bérleti szerződés, akkor keressetek másik albérletet és nem kell eltűrnöd, hogy levegőnek nézzenek. Vagy egyáltalán te sem kommunikálsz vele és hagyod, hogy lerendezzék a férjeddel, akihez nem is értem miért mentél hozzá.

2019. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!