Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigány főbérlő nem kommunikál...

Cigány főbérlő nem kommunikál velem mert nő vagyok, mit lépjek?

Figyelt kérdés

Nyers leezek. Vállaltam egyedül beültetéssel gyermeket. Pont 2 éves volt mikor megismertem férjemet. Mivel ő munkanélküli, mert a szakmájában nincs gyekorlata, így ő van otthon a gyermekemmel. Előtte alkalmi munkákból élt.

Én dolgozom a saját cégemben. Kibérelnék egy lakást, lefixáltuk, csalàddal mentem, 3. alkalommal találkoztam a leendő főbérlővel.

Cigány férfi, aluliskolázott, de a környékbeliek tisztelik őt a legjobban. Közölte legelső kommunikációnkkor mosolyogva, hogy ő tradicionálisan férfi a férfival kommunikál.

Na most ott vagyok és engem levegőnek néz meg elfordul.

Én vagyok az albérlő, férjemmel hajlandó csak kommunikálni, aki viszont nem is szeretne belefolyni az üzleti ügyeimbe.

Mit vagy hogyan szóljak ennek a férfinak? Az édesanyja nevén van a lakás és a férfi üzletel a lakással úgy, hogy az édesanyja 3 méterrel mögötte bólogat.

Nagyon jólelkűek és nagy tiszteletnek örvendenek a sok munkanélküli cigány közt, de tudatlanok sajnos. Mit mondjak neki, hogy észbe kapjon velem kapcsolatba? Megsérteni nem szeretném.


2019. szept. 4. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%
Vigyél neki ajándékba egy szép sárgaréz csaptelepet vagy trombitaréz vastag kutyaláncot attól megenyhül a jószág szíve.
2019. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%

Majd kiderül a végén, mennyire jószívűek, ha majd netán rátok fogják, hogy lelaktátok a házat, fizessétek ki a (nem létező) kárt.

Sajátos üzleti érzékük is amolyan tradícionális.

2019. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb megoldás az lenne ha egyáltalán nem üzletelnél cigánnyal. Még ezek után gondolkodsz? Szóba se állnék ilyen emberrel. Mi az hogy nővel nem beszél? Mit gondol az apja sz*rta ki őt?
2019. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vettètek ki a lakast.
2020. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!