Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van már mindenből?

Elegem van már mindenből?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó semmiben. Elegem van már mindenből/mindenkiből. Pályaválasztás előtt állok és nem érzem magam felkészültnek. Mindenki csak azt kérdezgeti,hogy ,,Hova mész tovább tanulni?" És ebből már elegem van. Kaposváron lakok és itt kell választanom középsulit. Mivel anyum a Közgazba járt ügyvitel szakra ezért kb abban állapodtunk meg. Viszont nekem tetszik a Munkácsyban a Humán szak is. Nem vagyok a legjobb tanuló. Tavaly meg volt a 4-es átlagom. Matekból csak 3-as vagyok. Nem szeretnék az Ügyvitel szakra menni mert közöm nincs hozzá. Nem tudom mit tegyek. Elegem van már mindenből. A suliban meg pár óra miatt stresszelek mert elöző évben is nem voltak épp a kedvenceim.

És félek. Több dologtól is. A kínos szituációktól a buszon, odamenni emberekhez, stb. És ezért maradtam kb. tanulószobán. Így ahogy ezt most leírtam nevetségesnek tűnik, de ez az igazság.

És ez kb. az ami most nagyon bennem van. Rossz kommentektől kíméljetek. Köszi, hogy elolvastátok. És ha tudtok,segítsetek.



2019. szept. 4. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
És még állítólag azért nem mehetnék a gimibe mert,hogy utánna majd nem tudok elmenni OKJ-s tanfolyamra mert,hogy az már nem lesz. És nem vagyok annyira jó tanuló. És anyum úgy érvel a Közgaz mellett,hogy hogyha azt elvégzem akkor majd lesz szakmám és eltudok helyezkedni titkárnőként.
2019. szept. 4. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne törődj semmi mással, csak azzal, hogy perfekt megtanulj egy nyelvet, mert azzal tudsz a legjobban keresni!
2019. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nem lesz okj attól még lehet szakmàt tanulni, csak nem okj lesz a neve hanem valami màs. Ennek nincs jelentôsége. Am szerintem oda menj ahova te szeretnél mindenképp. Meg az anyud sulija lehet túl erôs lesz, azt is vedd figyelembe.
2019. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Egyetértek az előzőekkel. Állj pozitívan hozzá menni fog. Ha aggódsz azzal úgysem lehet megoldani.

Sétálj egyet, hallgass valami jó zenét, csinálj valami mást és majd utána eldöntöd, hogy legyen.. A nyelvtudás és az is fontos, hogy olyat tanulj, amit a későbbiekben szívesen csinálnál.

Esetleg tanulhatsz valami más egyszerűbb szakmát is pl. asztalos, ács stb. Ezt neked kell tudnod.

Fel a fejjel, sok sikert, optimista hozzáállás és a bátorságod is megfog jönni. :)

(Én mint katolikus mindig egy pár szavas imát elmondok ilyen helyzetekben és sokat segít..)

Üdv.

2019. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy lány vagyok és nem szívesen lennék pl. ács :))
2019. szept. 5. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos hasonló dolgokat élünk át. Én sajnos már ügyvitelen is tanulok... Borzasztó unalmas és száraz.

Szerintem ne enged, hogy olyanra kerülj, ami téged nem érdekel. Sok sikert!

2019. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!