Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van mindenből,...

Nagyon elegem van mindenből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életkedv? Nulla. A szüleim mindentől megfosztanak.Vasárnap voltam egy osztálytársamnál és nem volt jel így hiába hívtak.Net volt de nagyon laggolt és a telefonom is lemerült.Fixen is hívtam hogy egy kicsit későn érek haza de nem vették fel.Erre apám mérgesen jött hogy nem szégylem magam miért nem írok vagy hívok és megvagyok büntetve mert halálra aggodták magukat...jaj Istenem ez a szöveg annyira felcseszett...azelőtt egy nappal azt hajtották hogy bárcsak megdögölnék.Hallottam a hátam mögött ezt dumálták.Holnap van osztálytalálkozó (minden honapba van egy hétvégén) és habár a kedvem is elment tőle de kötelező.Jaj hogy a szüleimnek kell telefonszám attól aki visz és hoz mert nem bíznakeg bennem...és akkor elmondtam hogy érzek,és mi fogadott?Egy véres pof.Egyik se ért meg és már lassan azt is megmondják kivel barátkozzak,ne aggodjanak már barátokra sincs szükségem.Az önbizalmamat és a másokba vetett bizalmamat elveszettem és nem csak a szüleim miatt mások miatt is...elég fiatal vagyok de volt már EGY pasim akit nayon szerettem...tudtam hogy a szüleim ellent mondanának de titokban tartottuk.Aztán lassan ag egész város tudta,és voltak akik cseszegettek ezért azt mondtam hogy már nem járok a fiúval.Ezt egy barátja elmondta neki és ahelyett hogy írt volna hogy megbeszéljük más csaja van...és pedig biztam benne.És a sraccal én csesztem el de mar mindegy..abszólút elment az életkedve. "TANULJÁL MERT NEM TANULSZ" Ember benne vagyok az osztály első 10.tanulójába a 32-ből.Mit akarnak egy hülye falusi suliba jártam 1-4be ahol majdnem semmit se tanultam s most a város legjobb sulijába járok.Mi még kell nekik....sok mindent nem fogok fel és nem is akarnak segíteni se a tanárok se a szülők.Se + órákra nem engednek és amúgy is ingázok és elég nekem a buszozás.Lassan étvágyam sincs.Csak csokit ettem már 2 napja....én egyszerűen nem bírom....nem tudom mit tegyek elvesztem. Nincs kihez forduljak nem értenek meg vags nem bízok bennük. Meguntam tökéletes lenni mások elvarásainak....megakarok halni a szobám sötét zúgjában CSENDBEN.És azt akarom,hogy a húgomnak egy jobb élete legyen (7hónapos) ebben a családban...nem bántom magam.Nem alkoholizálok,nem cigizek.Semmi ilyenbe nem folytom bánatom.De nagyon nehéz..... És rengetegszer pánikolok és sokszor ér a sírás.

13/L



2016. okt. 7. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez is az élet része sajnos, hogy bosszantó dolgok vannak, kilátástalan, gyötrő anomáliák. Főleg kamasz korban, szülői konfliktusok, a fiatalok fele átéli.

A bosszúságok miatt nem érdemes eldobni az életet, azok elmúlnak és jönnek jó dolgok is amit kár lenne kihagyni.

2016. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!