Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért pontozzá...

Ezen az oldalon miért pontozzák le mindig a normális, hasznos válaszokat is?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Már megtetted, megkérdezted és most kapod a válaszokat. Egy szóval se mondtam, hogy pofa be vagy ilyesmi, pusztán csak nem értem, miért akkora cucc ez. Miért érdekes számodra/számotokra? Érdekel a te szemszöged, ha nem is értek vele egyet.

Meg érdekelne az is, hogy miért látsz oda támadást, ahol nincs is?

2019. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem látok benne támadást, csak kicsit fura stílusban írtál.
2019. szept. 8. 18:13
 13/18 anonim ***** válasza:

Ok.

És? Kifejted, miért érdekes számodra ez a kérdés? Még mindig érdekelne a te szemszöged is.

2019. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Zsozsóka0926 válasza:
Az ,hogy mi hasznos válasz az teljesen szubjektív. Valaki hasznosnak találja az felpontozza,aki nem az lepontozza.Egyébként nem hiszem,hogy túl nagy jelentősége van ezeknek a pontozásoknak.Ezek csak vélemények különböző emberektől.Mindenki máshogy látja a dolgokat.
2019. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem érdekes csak kiváncsi vagyok az okokra
2019. szept. 8. 18:26
 16/18 A kérdező kommentje:
De mint mondtam van hogy olyat is lepontoznak, hogy valaki hány kg (még ha nem is túlsúlyos is) 😀
2019. szept. 8. 18:28
 17/18 A kérdező kommentje:
Bár ha túlsúlyos is sem kell lepontozni.
2019. szept. 8. 18:29
 18/18 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy megmondod az igazad, és nem tudják elfogadni.


Például:


K: A barátom egy évig szeretőt tartott mellettem, és egyszer már meg is ütött, de most megkérte a kezem, bízhatok abban, hogy megkomolyodik?


V: Nem, én keresnék olyat a helyedben, aki megbecsül.


Erre báááááng, lepontozás. Hát oké, majd rájön, nem kötelező az idegenekre hallgatni.

2019. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!