Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így? Mit...

Más is van ezzel így? Mit lehetne ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
Mikor itthon vagyok vagy olyan társaságban, ahol csak férfiak vannak, jól érzem magam a bőrömben és nem találom magam annyira csúnyának. Viszont egyből mihelyst kilépek az utcára és meglátom a szebbnél-szebb lányok, teljesen lenullázódik az önbizalmam. Úgy lépek ki az utcára, hogy na, príma az outfittem, magamhoz képest a legjobban nézek ki és csak ekkor kell azzal szembesülnöm, hogy mások ezerszer jobban néznek ki. És hogyha nem érzem szépnek magam, akkor ez teljesen elrontja a kedvem és egész nap azt a pillanatot várom, hogy hazaérhessek és ne lásson többet senki.
2019. szept. 8. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
fogadd el hogy nem vagy szép
2019. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stílus+személyiség bőven felülmúlja a "csúnyaságot", de ez szerintem inkább népbetegség, hogy az emberek nagy százaléka csúnyának érzi magát.
2019. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!