Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni, mit csináljak?

Meg akarnak verni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek az iskolában, ugyan olyan idős mint én.

Elvileg azért akar szetverni mert nagy a szám, (eddig jóban voltam vele)

De most eldurrant nála valami,

Mondta hogy vagy leterdelek előtte és bocsánatot kérek vagy szétbassza a fejem

Ha leterdelek én leszek a csicska mások szerint, ha megver, akkor is.

Néztem sok verekedős videót hogy hova kell ütni és hogy, de nem tudom hogy ez a való életben hogy menne.

Mások szerint van bennem erő és tudok ütni...

De én ezt nem látom magamban, valami tanácsot tudtok adni?



2019. febr. 19. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Ne verekedj. Szólj egy felnőttnek, lehetőleg a szüleidnek erről.
2019. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%

Azt mondják verekedni mindenki tud, hát ez így ebben a formában nem igaz..

Az viszont igen, még ha nem is tudsz öklözni, ha jó erős vagy, nagyon erős, az egy jó pont, előny.

Ha rád támad, erre az esetre vannak a paprika sprék, csak mást le ne szórj vele.

Én láttam 2m-es embernek nekirontó 160-as embert, úgy leterítette a földre mint annak a rendje! Betámadta a lábait és ledöntötte, az meg öklözött volna nem is számított rá.

Régebben rám brahiból osztálytársaim jöttek, úgy 6-an, de semmit se értek, mert én keményen ki voltam gyúrva, meg se kottyant, mondom nekik! Ennyi? Ennyit tudtok?

2019. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mond azt neki hogy ha tovább folytassa akkor elmondod valamelyik tanárnak és ha továbbra sem hagyja abba akkor tegyél panaszt a tanároknál majd ők elintézik csak a gyerek nehogy ezen kapja fel a vizet
2019. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Pf, emlékszem hatodikban szétkarmoltam az egyik osztálytárs (srác) vállát, véresre. Partizánoztunk tesin és kiütött. Az összes fiú osztálytársam várt kint a suli előtt elbújva a bokrok között. Olyan kis csicska voltam, hogy mentem az igazgatóhoz ríni. Anyám jött be végül értem és kiosztotta úgy a srácokat, hogy öröm volt nézni. (mert az egy dolog ha egy az egy ellen lehet azt még be is vállaltam volna, na de egy fél osztály?) Persze utána én is megkaptam a magamét otthon. :D

Erről a sztoriról ez jut eszembe. Suliban még sztem tökre nem gáz ha az ember nem tudja magát megvédeni és inkább kéri a felnőttek segítségét. Nekem se lett tőle kisebb az önbizalmam, mert anno nem álltam ki 10+ srác ellen, girhes kislányként. (más kérdés, hogy azóta megtanultam kicsit jobban kontrollálni a haragom, meg nem leszek mérges minden hülyeségért)

2019. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb ilyenkor az lenne ha örök barátságot kötnétek, viszont ha ez semmilyen formában nem sikerül akkor vágd jó izomból gyomorszájba, vagy az oldalába a veséjét és meglátod örökre kussolni fog.
2019. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Üsd ki. Akármekkora. Rúgd tökön aztán teljes erőből ököllel az arca közepébe. Problem solved.
2019. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kreténpali ***** válasza:
Nagy az arcod? Vegyél vissza belőle!
2019. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja és cigo gyerekről van szó, szóval félek hogyha meg utom akkor jön a family, meg a haverjai meg ilyesmi
2019. febr. 19. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Dirr egy könyökös szökik a málna.
2019. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nezd meg ezt a filmet: [link]

Az uj fiu

Ebbol minden valaszodra kerdest kapsz

2019. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!