Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy komolyan...

Mit tegyek hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés
Senki sem vesz komolyan, mindenki úgy áll hozzàm hogy nekem bármit lehet mondani. Odáig fajult a dolog hogy ma annyira felidegesítettek hogy teli torokból elkezdtem üvölteni azzal aki miatt kiakadtam és csak nevetett. Nem azt érzem hogy én ugyan olyan ember lennék mint mindenki más. Nekem következmények nélkül be lehet szólni, át lehet verni, ki lehet használni. Teljesen tanácstalan vagyok. Mégis mit tegyek azért hogy észre vegyenek mint egy embert? 21/F
2019. szept. 14. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne ordíts, ne sertidj meg.


Teljesen nyugodtan szólj vissza neki.

Olyat amivel megbantod.

2019. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard hogy komolyan vegyenek

Így te vagy az istencsászár

2019. szept. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2019. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket tapasztaltam az életben.

Ismerkedj, keress olyan társaságot, olyan ismerősöket, akik nem ilyenek.

2019. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a választ.


De ne hagyd magad, ha valaki olyat mond, ami neked sértő szólj vissza nyugodtan.

Ha valaki a hibáidat emlegeti, említsd meg az övéit.

Ha valaki megígért valamit és nem tartotta be, kérd számon.... stb

2019. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Asszertivitással foglalkozó tréning, pszichológiai önismereti csoport (például pszichodráma), Kerner Tibor "Sziklaszilárd önbecsülés" című könyve is adhat jó ötleteket.
2019. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AliceGamer ***** válasza:

Először is vedd komolyan saját magad. Addig ameddig nem vagy tisztában,nem becsülöd magad, addig nem is fognak komolyan venni. Ha nem tiszteled a személyed akkor ne várd, hogy más így tegyen.

Kiszagolható az aki személyileg “gyenge”.


Lehet leszólnak majd, de én ajánlom Csernus Imre könyveit ahol e témákban ír. Nyersen fogalamaz, de nagy igazságokat mond.

2019. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Imádok olvasni, szóval minnél előbb elkezdem olvasni a tanàcsolt könyveket.
2019. szept. 14. 22:32
 9/9 AliceGamer ***** válasza:
Remélem tudnak segíteni :))
2019. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!