Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Turi Tamás egy régimódi ember?

Turi Tamás egy régimódi ember?

Figyelt kérdés

[link]


Tuti Tamás egy régimódi, befordult ember? Minden videójában mást mutat magáról. Mi a véleményetek róla?


2019. szept. 20. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elegge.
2019. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem egy bogaras “vénember”, nem annyira vén de ahogy előadja magát, örökké erre gondolok, egy magányos bogaras vénember, vannak jó videói néha.
2019. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En egyszer lattam egy videojat Szalay Isti csatornajan, azon szetrohogtem az agyam, mondjuk voltam vagy 13 eves. Most kb. pokerarccal neztem vegig.

Amugy szorakoztato figura.

2019. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ö mèg él?! :D
2019. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 rakás hígfos az egész ember.
2019. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem egy unalmas átlagember.


Pár videóját elhallgattam, miközben mást csináltam, igazából nincs különösebb problémám vele, nem buta, de nem is intelligens, túl sok érdekes dolog nincs abban az emberben.

2020. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy besavanyodott, begyöpösödött, átlag proletár.

A videóit azt írja csak magának készíti "emlékbe", hát kb. annyit is érnek mert a kutya nem akarná egyiket se végignézni.

2020. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy az előző is írta: Turi Tamás egy átlagos proli. Tipikusan olyan átlagosan értelmes ember, aki túlbecsüli a saját képességeit, és osztja az észt mindenféle témákban.


láttam az oxfordi videóit, amikben makogott vmit angolul, a koronás videóiban meg baromságokat hord össze. fárasztó...


azt mondjuk nem értem, h ezek a "mindenhez értő" jutubos észosztók miért nem programozók vagy szakfordítók, ha akkora zsenik. az összes vmi lepra munkát végez.

2020. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen néztem, még gyerekként. Hát, félelmetes visszanézni a videóit, néha magamon is csodálkozom, hogy hogy voltam képes nézni a videóit, meg egyetérteni vele. Egy tudományos Szandokán, mindent meg szakért, olyan dolgokat is, amihez lövése sincs. A kedvencem az tőle, amikor elmondja, hogy mennyire nem ért a matekhoz, ugyanakkor tudományos kérdésekben olyan magabiztos az állásfoglása, hogy néha elképedek, hogy most ez kinek képzeli magát.
2021. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!