Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek nincs semmije az miért...

Akinek nincs semmije az miért légszik meg vele?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan embereket, akiknek soha nincsen semmijük.

Cigire, alkoholra mindig futja, abból is a legsilányabbra, de megkínálni mindig vízzel tudnak vagy valami olcsó semmivel.

Dolgozni dolgoznak, ettől függetlenül sosincs pénzük, nem keresnek sokkal kevesebbet, mint én vagy a párom, nem is élünk nagy lábon, de sosem okoz gondot egy pohár kóla vagy hamburger kifizetése.

Úgy érzem, ha havi 300-at vinnének haza/fő, akkor sem élnének jobban.

Szerintetek mennyi számít ma átlagnak, jónak és átlagon felüli fizetésnek?


2019. szept. 24. 12:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én férfi vagyok, 24 éves. Egy autógyárban dolgozom, jelenleg 190 ezer a fizetésem. Az igénytelen és az igényes közés sorolnám magam, mostanság az igénytelenhez, mert én meg szoktam tartani a no shave novembert a barátaimmal. Néha fun szokott lenni, szeretjük. Egyébként igényesek vagyunk. A fizetésünk úgy oszlik el, hogy kb 20 ezer forint megy alkoholra, néha iszom sört, néha 2-3-at iszom, film nézés közben isteni egyébként. A rezsim 60 ezer, az már 80 ezer. Plusz vannak egyéb kiadásaim olyan 30 ezer, tehát normál esetben kajára marad olyan 80 ezer forint, de annyit nem költök el. Szar-szar fizetés, de azért meg lehet élni belőle, nem vagyok nagyivó se, kávézni nem szoktam, dohányozni végképp nem.

2019. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudjatok, hogy ezzel is foglalom a kommentet, de képtelen vagyok felfogni a lepontozás okát.


Esetleg, ha valaki el tudná magyarázni.. Én őszintén megírtam a saját véleményemet, közben próbálom a százalékomat gyarapítani és lepontozátok az őszinte válaszomat, ami egyébként a saját életvitelem, tehát csak én ismerhetem. Miért jó ez? Miért ártotok másoknak? Nem szeretem ezt az egész rendszert.

2019. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%

"Ööööööööööö... elnézést, de azért 6-800e ft/ hó elég komoly kis összeg, amiből lehetne takarékoskodni."


Takarékoskodni valóban lehetne belőle, de mivel itt mindenki bőven 1 milla fölött keres, így tudom, hol a helyem :)))

2019. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
A cigi és az alkohol sokat elvisz,ha az átlagosnál többet cigiznek és isznak.
2019. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

akarékoskodni valóban lehetne belőle, de mivel itt mindenki bőven 1 milla fölött keres, így tudom, hol a helyem :)))


Hm hát én bőven egy millió alatt keresek meg az összes ismerősom.

2019. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
2019. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%
10-es válaszadó vagyok. Havi 140-et keresek.
2019. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

1. Magánügy.

2. Nincs igazad. Sajnos az emberkék többsége nem keres jól. Finoman fogalmaztam. Ez nem az ő hibájuk. Mert arra a munkára is szükség van amit ellátnak, megcsinálnak. Sajnos ez ilyen ország. Az árak mindig emelkednek, a bérek meg.....

Kis kerestből kicsit tudsz félre tenni. Ami semmi.

3 éve 150-160-at kerestem. Sikerült olyan munkahelyet találnom, ahol kb a dupláját.

Most sem rakunk sokat félre. De jobban vásárolunk. Nem dőzsölünk. Csak jobb a minőség stb... Sok alap dolgot is lecserélünk most már. Mert futja... Újra veszek könyveket stb stb.... Nem dohányzunk, és nem iszunk.

2019. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem elégszik meg vele, hanem egyszerűen nem futja többre, és lehetősége sincs ebből kitörni. Aki tudott ellene tenni, az már tett. Aki meg nem, az marad a mélynyomorban. Rengeteg helyen a nettó 200 már fejedelmi fizetésnek számít, a munkások döntő többsége ennyit se keres meg.
2019. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Miért foglalkozol másokkal, és mi közöd ahhoz, hogy mire költik a pénzüket? Ennyi a hozzáfűzni valóm!
2019. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!