Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy...

Hogy lehet elérni, hogy felnőttként kezeljenek úgy, hogy közben fiatalnak nézek ki?

Figyelt kérdés

Már nem tudok hova fordulni tanácsért, az ismerőseim mind elintézik egy vállveregetéssel, hogy "örülj neki, hogy fiatalnak nézel ki"...

A helyzet viszont az, hogy mostanra nagyon zavar, hogy t@knyos kölyökként kezelnek az emberek. Nemsokára 27 éves leszek, évek óta végeztem az egyetemmel és dolgozok, elköltöztem a szüleimtől egy másik városba a párommal, a család már a gyerekvállalással nyomaszt. Mindeközben kamasznak nézek ki, ha alkoholt veszek, vagy betévedek egy dohányboltba, akkor MINDIG elkérik a személyim, de ez még a legkevesebb.

Ami zavaró, például hogy ahányszor köszönök valakinek (bolti eladó, ügyfél, rokonok ismerősei, utcabeli lakó stb.) magázódva, mindig hellóval köszönnek vissza... Ha szüleimmel megyünk valahova, és összefutunk egy régi ismerősükkel, mindig megkérdezik, hogy "mi újság a sulival", tudom-e már, hogy melyik egyetemre megyek majd, stb. :D Munkahelyen is kicsit nehezen tudok érvényesülni, úgy érzem egyszerűen nem vesznek komolyan az emberek. (Velem egykorú, velem egyszerre végzett, velem kb. egyforma tudású/tapasztalatú kollégámat szívesen meghallgatják, rábíznak dolgokat.) A csúcs az volt, mikor mentem egy partnerhez munka ügyben megbeszélésre, és az épületükben a portás megkérdezte, hogy a szüleimhez jöttem-e, szóljon-e nekik..... :DDD De mindenki simán letegez és becézget - amit még a szüleimtől se nagyon szeretek, drága nagymamámnak engedtem csak hosszú távon - de hivatalos ügyben meg munkahelyen is.

Őszintén szólva 1-1 ilyen eset még vicces is lenne, vagy legyintenék rá, de már nagyon bosszant.

Amit tudok, megteszek, szóval nem gyerekes a stílusom, teljesen felnőttes elegáns ruhákat hordok, stb., nem viselkedek/beszélek gyerekesen.

Ezeken túl mit tehetnék, hogy végre ne valami pisis gyereknek nézzenek az emberek, hanem felnőttnek?


2019. okt. 3. 10:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
De nem rólad akarok fotót te nagyon okos, hanem egy hasonló csajrol akartam volna, hogy eltudjam képzelni milyen lehet egy 14-nek kinezo 27 eves, mert ilyet nem láttam. Pont leszarlak.
2019. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#31

Atya ég... :DDDDDDDDDDDDDDD

2019. okt. 15. 11:41
 33/35 anonim ***** válasza:

Kérdező hagyd már rá!

Már engem is idegesítenek az írásai.

Azt írja hogy ő is gyerekes , rólad meg nem hiszi el. Aha csak képeket akar. Hagyd rá.

2019. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
46%-os es kérdező :D jót nevettem ezen a kérdésen erre jó volt legalább :D en csak segíteni akartam amúgy na mindegy, hogy fogadja el magát, pont nem érdekel egy 27 eves nő, van olyan hogy arcdiagnosztika, ennyiből érdekes lett volna, na de elég a trollkodasbol.
2019. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34

Engem meg nem érdekel egy idegen 21 éves férfi aki más lányokról kér képeket (már nem a kérdezőről) és tojik segíteni.

2019. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!