Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyan fiatalok (18-30 év közöttiek), akik nem találják igazán a helyüket az életben?

Figyelt kérdés
Akik sokszor magányosak,nem találták még meg a hivatásukat,bizonytalanok a jövőjükkel kapcsolatban?

2019. okt. 8. 12:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom,együtt érzek mindenkivel.

Kitartást kívánok,azért senki ne adja fel,ha már én is kitartottam eddig!:D


Amúgy ki hogy érzi:mi volt az oka annak,hogy most itt tart?(Valaki írta a betegséget,de ezen kívül?)

Milyen családból,közegből jöttetek?

2019. okt. 8. 16:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazából nem is tudom mihez kéne fognom?

Régen olyan sok tervem volt, most is van csak hát nem tudom mibe kéne belekezdeni?

Valamiben muszáj lesz, akár mi is az?

Ha túl sokat gondolkodom rajta nem biztos hogy el kezdem, csak az időm megy vele,megpróbálom aztán majd meglátjuk mi lesz? Ha nem sikerül akkor bele kezdek másba, túl sokat töprengek hogy mibe is kéne bele kezdenem, ezt is azt is szívesen csinálnám, kapunyitási pániknak hívják azt hiszem, lassan 22 éves leszek, reméltem hogy eddigre már azért össze jön valami, mondjuk azért szép lassan voltak meglepetések az életemben és sikerültek is a dolgok,jó lenne egy barátnő is, gyereket nem szeretnék szóval nem vagyok azért ezzel el késve,lakást vagy házat is majd kéne venni de azért ez még rá ér,leginkább utazás az ami nekem erőt ad.

Azt javaslom mindenkinek hogy írjon le egy papírra legalább 4-5 lehetőséget amit úgy mond szeretne csinálni,ezeket rakja sorrendbe és ne gondolkodjon tovább kezdje el az első dolgot megvalósítani semmi más dologra nem nagyon koncentráljon csak erre, ha elég kitartó vagy akkor el fogod érni előbb utóbb a célod,hajrá.

2019. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Személyiségzavarom van.
2019. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26. az életem csak úgy tart valamerre, próbáltam alakítani de mások keresztbe tettek nagyon így minden kisiklott, most csak gurulok előre a vak sötétben és fogalmam sincs mi lesz h lesz. Csak annyi fix h ismét egyedül vagyok és leszek is. Elegem lett abból adok adok és nem kapok semmit, létezek mint egy gép és dolgozok egyszer majd csak vége lesz, majd csak történik valami. Majd csak nem fáj majd ennyire
2019. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyáron érettségiztem, és olyan osztályban töltöttem 4 évet, hogy napi szinten ideges voltam, mérges, mindenki bántott, otthon sem volt rendben minden, gyűlöltem az egészet. Vizsgázni sem akartam, rettegtem és azt se tudtam mi a franc legyen. Annyit tudtam, hogy nem maradok ötöd éven, de ezen kívül semmit. Eközben rájöttem, hogy hiába jártam be és tanulgattam 4 évig nem tudok igazából semmit a vizsgára, emiatt megjobban pánikoltam és teljes volt a depresszió. Aztán egyre közeledett a május, nem aludtam, nem volt étvágyam, hányingerem volt folyamatosan, befordultam teljesen, kb minden nap azt éreztem, hogy bőgni tudnék, eközben bosszantott az a tudat is, hogy mi lesz velen ezutàn? Az egyetem szóba se jöhetett, sík hülye vagyok. És eszembe jutott valami. Két munkahelyem volt és az egyiket szerettem, ezért nézegettem neten és úgy döntöttem, hogy belekezdek egy nagy dologba, innentől minden körvonalazódott, felvettek, most azt tanulom amit akarok, elköltöztem otthonról, és dolgozom, ezután már megvan merre megyek tovább, belekezdtem egy új nyelvbe, és ebből fogok nyelvvizsgàzni, és tervben van az újraèrettsègizès is.
2019. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!