Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akar dolgozni?

Nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ED73lx-BhG4


Turi Tamás nem akar dolgozni azért törhette el a kezét?

Turni kell, hogy ő hosszú éveket, évtizedeket nem dolgozott, mióta dolgozik mindig valami olyan balesete van, ami hónapokig eltart és nem kell dolgozni vele.

Én max. ilyen egy hetes vrus,megfázásokat kapok el, mint a legtöbb ember, ő 45 évesen mindig törés, zúzódás,ficam,stb.

Hogy is van ez?


2019. okt. 13. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten, mi ez?

Először azt hittem én vagyok valami fogyatékos, hogy halvány f-gom nincs róla ki a tököm az a turitamás, gondoltam rákattintok már, biztos valaki, ha már egy másik valakit ennyire érdekel...


...hát addig bírtam nézni, amíg azt nem mondja, hogy "Élő adás." Ez 7 másodperc volt.

7 kidobott másodperc az életemből.

Leírod tömören, hogy ki ez a foskupac, amiért foglalkozni kéne vele?

2019. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos,én egy kicsit tovább néztem,de nem vártam ki,hogy kinyögje a lényeget.

Ki ez a Turi Tamás?

Am.nem egy ilyen ember van.

2019. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen barmok akik inkább kárt tesznek magukban, csak dolgozni ne kelljen. Majd táppénzen elvegetalnak.
2019. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!