Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcsalt a barátnőm. Mit...

Megcsalt a barátnőm. Mit tegyek hogy feldolgozzam?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdett ignorálni, és tegnap rájöttem hogy egy másik sráccal van, és bejön neki. a lány idősebb mint én, és én eléggé fiatal is vagyok, de nagyon fáj amit tett. egy amúgy is visszahúzódó, csendes ember vagyok, és nem igazán tudtam hogy kommunikálni az emberekkel, viszont amióta ő velem volt, minden megjavult, és most minden rosszabb mint ahogy alapból volt. ez volt az első kapcsolatom, és másfél évig húzódott... nem tudom hogy mit tegyek, mert nem igazán bírom ezt az egészet.

2019. okt. 14. 19:53
1 2
 11/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Már ott rossz hogy még barátnődként tekintesz arra a riherongyra
2019. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, és igazából a nagyon sokat segítettetek :))

még az lenne a kérdésem, hogyha például úgy adja a helyzet, és elkezdünk chatelni, sok esély lenne arra hogy rontson a helyzetemen?

2019. okt. 15. 21:39
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Nagyjából annyit ártana, mintha lenne egy sárülésed, amiről rendszeresen letépkednéd a varrt. Így soha nem tud begyógyulni, a seb csak egyre mélyebb lesz.

Döntsd el, hogy tudsz e a magcsalással együtt élni, ha igen, akkor bocsásd meg, de ne játszadozz egy másik nő életével!

Ha viszont nem, akkor ne csetelgess, zárd le a múltat, mert a megcsalás mindig közétek fog állni, ezt elfelejteni nem lehet!

2019. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!