Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám az autosoktató...

Vonzódik hozzám az autosoktatóm, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egyszer amikor este voltam vezetni elvitt egy kilátóhoz, és azt mondogatta szép a szemem, meg hasonló dolgokat. Valamint messengeren folyamatosan üzenget, szintén hasonlókat. Egyszer pedig lefotózott. Azt mondta arról csinál képet, hogyan parkoltam, de közben engem fényképezett le amikor nem néztem oda. Már nincs sok órám hátra, nem tudom megérné-e váltani. Ti mit tennétek a helyemben? 17 éves lány vagyok, ő pedig 40 körüli férfi.

2019. okt. 17. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb, mint a másik. A legtöbbje nem a hűség mintaképe és mivel már egy minimális hatalomhoz jutottak, rendszerint visszaélnek a helyzettel azt hiszik bármit megtehetnek. Nekem is volt szerencsém egy enyhén pedofil beütésű, perverz, 40-es évei vége felé járó oktatót kifogni.

Előszeretettel beszélt szexuális tartalmú dolgokról, tett perverz megjegyzéseket, feltűnően sokat érdeklődött a magánéletemről, különös tekintettel a párkapcsolati részre.

Először csak "véletlenül" ért mindig a kezemhez, a kormányzásba ha belenyúlt úgy tette, hogy a keze a kezemen legyen. Majd folyamatosan egyre többet engedett meg magának. Piszkálta a hajam, a nyakam, a combjaimig is eljutott. Akárhányszor kifejeztem a nemtetszésem abbahagyta, de aztán mindig "elfelejtette" ezt. Mikor már tényleg nagyon elég volt belőle elég erősen ellöktem magamtól, utána többet még véletlenül sem ért hozzám. 18 voltam ekkor, kiszolgáltatottnak éreztem magam, de már a legelső pillanatban rá kellett volna b*szni a kocsija ajtaját és soha többet a közelébe se menni. Ma már biztos így csináltam. Akkor féltem, hogy ellehetetleníti ezt az egész procedúrát, hogy jogosítványom legyen, (kisváros, viszonylag nagy befolyással rendelkező oktató) amit mindennél jobban szerettem volna.

Tündérmesék nincsenek, minden más lánnyal is ugyanígy kikezd, sok más kollégájával együtt. A mai napig rosszul vagyok a gondolattól is, hogy az akkori oktatóm még mindig praktizál és ugyanezt csinálja az összes ilyen korú női nemű tanulójával. Amilyen gyorsan csak lehet hagyd ott és keress valaki mást. Csak a "gyűjteményét" akarja bővíteni, nem akar ő tőled semmit.

2019. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szenved sok nő akkor miért nem keres női oktatót? Van elég sok női oktató már. Érdekes...
2021. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy töröltettek még igaz. Ez is csak bizonyíték. Fáj az igazság.
2021. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi van fáj az igazság, azért kell lepontozni? Az igazat írtam. 🤣 A legtöbb férfi oktató egy büdös perverz, az enyém is zaklatott, úgy mentem át női oktatóhoz inkább. A perverz nyomorult oktatás helyett engem zaklatott, semmit nem tanultam nála kb.
2021. júl. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!