Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első osztályos kisfiamnak...

Első osztályos kisfiamnak milyen okostelefont éri meg vásárolnom?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 20:03
1 2
 1/15 nemaRendőrség ***** válasza:
74%
Semmit, max az azt telefonos órát amit most nagyon nyomatnak
2019. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Valami olcsóbb android elég neki, ha mindenképp telefont akar. Mert úgysem fog tudni úgy vigyàzni rà mint egy felnôtt.
2019. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
6 éves gyereknek még minek okostelefon? Max valami gagyit vegyél, ami olcsó és nem nagy baj, ha elhagyja vagy bringàval átmegy rajta.
2019. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Én az enyémnek semmijet.

De ha minden áron akkor valami 30 ezer körülit, mert tényleg simán elhagyja.

2019. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Az okosórát javaslom én is. Ez a karján van, nem tudja elhagyni. Nyomonkövetheted, tulképpen ugyanolyan jó, mint egy telefon.
2019. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
iPhone 11
2019. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Már vártam hogy mikorra nő fel az a generáció, ami a gyerekének már a szülőszobában a kezébe nyomja az okostelefont...


Úgy van, ügyesek vagytok, ússzátok meg ócsón a gyereknevelést. Bízzátok rá a különböző profitorientált játék fejlesztő cégekre, vagy épp random interneten tartalmat megosztó személyekre, akikről fogalmad sincs hogy kik, mert a gyerek nem fog beszámolni róluk.


Aztán tedd fel nagy könnyes szemekkel 10 év múlva a kérdést ugyanitt, hogy: "A 16 éves fiam/lányom nem mond el semmit se az életéről, úgy érzem mintha nem az én gyerekem lenne".


Mert ez lesz.

Most mondasz le róla, most adod át a gyereket a tömegmédiának.

te csak egy leszel azok közül a személyek közül, akikkel egy házban kényszerül lakni amíg nincs saját keresete.


Grat.

A 21. század dübörög.

2019. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek neki telefon?

Mikor én mentem anno suliba kibírtuk. Ha baj volt a sulibol telefonáltak a tanárok.

2019. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmilyent. Úgyis te viszed suliba, meg te mész érte, nem kell telefon.
2019. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Valamilyen olcsóbbat mindenképpen, pl. a Xiaominak vannak viszonylag olcsó, de jó telefonjai, pl. Redmi 6A, 7A (attól függően, hogy mennyire számít az, hogy mikor jelent meg a telefon) vagy ha még ráér egy kicsit és újabbat szeretnél, akkor várd meg a 8A megjelenését.

Ha valamiért ennél nagyobb tudású telefont vennél (bár egy elsősnek szerintem ez is bőven elég, sőt) akkor esetleg ezeknek a "sima" verziói, vagyis Redmi 6, 7 vagy 8, ha hajlandó vagy várni egy kicsit.

Ezeknél több szerintem tényleg nem kell, nem olyan drága, ha esetleg valami történne vele, és teljesen jól használhatóak ezek is. Nekem Redmi 6-om van és tökéletesen használható a mindennapokban, és a játékok is jól mennek rajta.

2019. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!