Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első osztályos kisfiamnak...

Első osztályos kisfiamnak milyen okostelefont éri meg vásárolnom?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 20:03
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:

Valami egyszerűbbet, olcsóbbat de rá bombaerős fóliát és tokot mert tuti hogy sokszor oda fogja vágni vagy leejti. Bár tudom hogy az a mai gyerekek közt csúfolásra adhat okot, de egy nyomógombosat törésbiztonsági okokból én jobbnak tartanék mint egy érintőset.

Aki pedig azt írta, hogy úgyis a szülő viszi és hozza a gyereket, hát nem mindenhol. Sok esetben a szülő már 6kor dolgozik, a gyerek meg egyedül megy iskolába. Ugyanígy érte menni sem tud mindenki. Nálunk pl. harmadiktól volánbusszal járnak a kölkök be a különböző falvakból egyedül (első 2 évben iskolabusz hozza őket), ilyenkor azért jó ha tud telefonálni hogy pl. lekéste a buszt vagy elmaradt a szakkör és emiatt korábban megy haza.

2019. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

De minek az ilyet bejelenteni? Én is késtem le buszt anno, mikor nem volt telefonja mindenkinek, és vártam másikat. Rengetegszer maradt el utolsó óra, vagy hazamentem, és utána telefonáltam, vagy felmentünk barátnőhöz, és onnan.


Komolyan mondom, minden gyomorkorgást le kell jelenteni, mert ha 20 percig nem vagyok elérhető, rám hívják a kommandósokat, hogy tuti meghaltam. Ezt a folyamatos stresszt neveljük bele a kicsikbe.

2019. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Csak a legújabb iPhone-t. Nehogy már kinézzék azt a gyereket a többiek.
2019. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira nagy szükség van telefonra, akkor is tökéletes neki egy 6000 forintos nyomógombos Nokia.

Egy elsős a sapkáját is folyton elhagyja, ne az 50000-es telefont hagyja el akkor már.

2019. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
#12. Azért ha 2-3 órája már otthon kéne lennie a gyereknek, jó tudni hogy csak a buszt késte le vagy esetleg baleset érte az utcán vagy csak Lacikáéknál ragadt 4 faluval arrébb. Nyilván nem az ilyen 20 percet késik szituációkra gondoltam.
2019. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!