Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha hiányzi...

Mit lehet csinálni, ha hiányzik valaki, de nem kereshetem fel?

Figyelt kérdés

Hiányzik, nagyon. Szeretnék írni neki, találkozni vele, de nem tehetem. Meg akarom őrizni a méltóságomat, és azok után, hogy teljesen hülyére vett, hazudott, majd képtelen volt megbeszélni a dolgokat érett felnőtt módjára, tisztában vagyok azzal, hogy az ilyen ember jobb is, ha nem részese az eletemnek. Az eszem tudja ezt, ezért nem is keresem, de az igazság az, hogy irdatlanul hiányzik. Rengetegszer eszembe jut random dolgokról, valahogy mindig ott motoszkál a fejemben a gondolata. Éjjel vele álmodok. És nem tudok mit kezdeni ezzel.

Hiába, hogy nem állt meg az élet, hiába csinálom a dolgom, valósítom meg lassacskán a terveim, nem tudok elmenekülni a hiánya, a gondolata elől.

Mit lehet ilyenkor tenni? Valakinek valami jó tanács?

Olyan szomorú tudok lenni néha emiatt. :(



2019. okt. 17. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen személy az életemben (teljesen tönkre tett) mégis szerettem, nem múlik el nap hogy ne gondolnék rá legalább egyszer! De mivel létezik emberi méltóság akkor sem fogom felkeresni ha bele döglök is!


Ez a volt barátnőm lenne. SOHA SOHA SOHA nem érdemlik meg a méltóságod!

2019. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
ez annyira bonyolult! egyfelől ott van a méltóságod,amit megtaposott,hazudott és hülyére vett,másfelől nem tudsz tovább lépni az iránta való érzéseid miatt. mi lenne ha félretennéd a méltóságodat egy pillanatra és megpróbálnád tisztázni vele az érzéseid? talán egy új esély adhatna valamit,ami kárpótol azért az csorbáért,ami a méltóságod érte. ugyanezt tudom javasolni az előttem szólónak. talán járható egy második esély...
2019. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
nem kéne tanácsokat adnom késő este,pár sör után. az a sok szóismétlés...teljesen lehervaszt :D pedig csak azt akartam írni hogy semmi sem fontosabb a szerelemnél. ha ezért le kell menni kutyába,mi más érné meg mint az érzések mount everest-je? talán ha a másik látja hogy tévedett,vagy részedről a törekvést,talán átfordul benne valami,talán újraindul az az érzés ami már egyszer megvolt. talán...gondolkozzatok el rajta
2019. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van egy ilyen személy az életemben, szóról szóra akár ő is írhatta volna, és én is róla szinte ugyanezt.

Lehet hogy elcsépeltnek hangzik de a legjobb gyógyír az idő. Az első nélküle töltött évbe majdnem belehaltam, mindennap rá gondoltam, aztán a második évben már csak picit ritkábban gondoltam rá, és így tovább, ma már csak nagyon ritkán jut eszembe, pedig tiszta szívemből szeretem, de tovább kell lépni valahogy, persze még most is fáj és örökké szeretni fogom, ez nem változik. És az is fontos hogy próbáld meg ne olvasgatni a régi üzeneteket, és Facebookon se nézegesd hogy mi van vele, eleinte persze ezt nem tudtam betartani, de idővel sikerülni fog.

2019. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy adtam az egésznek új esélyt.. Legalább háromszor, de ő nem változtatott a viselkedésén, ugyanúgy játszott, megbántott, nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat. "Elengedtem". Mondván, akkor élem az életem. Erre lépett felém. Nem voltam kifejezetten elutasító, csak sokkal távolságtartobban viselkedtem, félve, hogy újra megbánt, kihasznál stb. Nem tette, aranyos volt, kedves. Én kis lépésekben kezdtem nyitni felé megint, mert a bizalmam valljuk be, elvesztette, és nyilván nem egyik napról a másikra nyeri vissza. Talán túl lassú volt a tempóm, mert láss csodát, 2-3 hétre rá összejött mással, és már nem keresett többet, már nem erdekeltem úgy, talán még barátnak se kellettem, nem tudom. Viszont így ezek után, hogy nem egyszer átvágott és olcsó jatszmakat játszott velem, majd mikor mégis aranyos, kedves lett, felszedett mást, és elfelejtett, nem ad sok okot arra, hogy megint hagyjam veszni a méltóságom e szerelemért, bármennyire is kepes lennék rá, mert alapvetően én a szívemre szoktam hallgatni. Másrészt meg nem akarom, hogy gyenge nőnek tartson, és ezt kihasználja. Nem akarom, hogy kihasználja azt, hogy én tényleg szeretem/szerettem. Nem tudom érthető - e, amit mondok.
2019. okt. 17. 23:59
 6/11 A kérdező kommentje:
4es, köszi, igyekszem így tenni én is, meg abban a hitben ringatni magam, hogy idővel jobb lesz. Csak hát, neha nem tudok mit tenni, még padlóra vág a hiánya. :/
2019. okt. 18. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hmm szerinten az exem vagy :D
2019. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hozzászólásom csak olyan esetre "érvényes" amikor mindkét félnél játszott a szerelem,de ebben a sztoriban csak Te éreztél ilyet. többször visszaélt a bizalmaddal,szerelmedet sárba tiporta,nem érdemli meg hogy szenvedj miatta. biztos hogy nehéz,biztos hogy padlón vagy,de ez amit most érzel legyen egyfajta hajtóerő abban a törekvésedben hogy felállj,elfelejtsd,és idővel nyitottá válj egy új kapcsolatra.
2019. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az hiányzik hanem amit adott az elején.
2019. okt. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak eszköz voltál neki, talán B tervnek, hogy hátha nem jönne össze másikkal.

Felejtsd el őt

2019. okt. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!