Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A húgom (14) éjszaka felült...

A húgom (14) éjszaka felült az ágyában és érkezett röhögni, de úgy, mint egy pszihopata?

Figyelt kérdés

Reggel azt mondta nem emlékszik rá és még most is...

Nagyon durva volt.



2019. okt. 21. 19:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9 Ööö... nem?
2019. okt. 21. 21:22
 12/20 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
26%
Tinédzserek körében a hasonlóak nagyon gyakran előfordulnak. Nem kell neki nagy feneket keríteni. Majd kinövi - vagy nem. De az se baj, ha nem.
2019. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Párom is ilyen, en is megszoktam ijedni. Random kiul az agy szelere es lehet vele beszélgetni, pedig amugy alszik. Ez szerencsére ritkább. Viszont sokat beszel álmában, meg kacarászik is, minden este. Sokszor ébredek fel ra, mert en nem vagyok mélyalvo. Van amikor engem is felkelt es sokat beszel hozzám, mint aki fenn van, de reggelente semmire nem emlékszik.
2019. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%

Jézus isten. :D Ne mondjátok már hogy ezek normális dolgok.

Felnőtt férfi létemre simán beszarnék tőle.

2019. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is voltak ilyen szobatársaim, más-más iskolában. Alvajáró vagy holdkóros a neve. Azt tanácsolom, hogy menjen el orvoshoz és vizsgáltassa ki magát, aztán tartsa be, amit az orvos javasol neki.
2019. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Kamasz fiam bő két hete hangosan, japánul énekelte a dragon ball zenéjét. Nyitva volt a szobaajtóm, felébredtem rá. Felkeltem, átmentem a szobájába, hogy jól lecsesszem ne énekeljen hajnali egykor hangosan. Szentül meg voltam győződve, hogy fülessel nézi, mellé pedig énekel. Beléptem a szobájába és láttam fekszik, alszik. Nem szóltam rá, pár perc után abbahagyta. Utána nyugodtan aludt.
2019. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan mondom, hogy itt egyetlen normálisan horkoló sincsen??

:)

2019. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Én egyszer alvajárva szétdobáltam a ruháimat a konyhában, reggel anya keltett és hozta be, hogy mit keres a gatyám a konyhapulton és a többi ruhám szanaszét. Volt olyan is, hogy bevertem egy fél rúd kolbászt álmomban csak így nasikának. A legkeményebb pedig az volt, amikor nekiálltam volna mézeskalácsot sütni. Apa éppen a hajnali nasiját fogyasztotta a konyhában, amikor kimentem és elkezdtem kutatni a szekrényben, kipakoltam a lisztet, cukrot. Mentem a sütōt ellenōrizni, még mondtam is, hogy van még hely a sütōben, gyerünk! Furcsa volt, mert félig viszont ébren voltam, azaz emlékszem apám arcára, arra, hogy kérdezgette mit csinálok, viszont nekem ez úgy maradt meg, hogy az allergia gyógyszeremet kerestem és ezt válaszoltam neki. Igazából pedig kértem, hogy gyúktsa be a sütōt meg ilyenek.
2019. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%
A húgod alvajáró,amit strszz,szorongás vagy fáradtság okoz.Legtöbben kinövik.
2019. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyik barátom régen éjszaka felkelt, és turmixgéppel feldarálta a rizset majd villámokat szórt a szeméből ami CSUKVA VOLT?! és sült krumpli lett belőle. Meg volt hogy bevágott egy egész kilós kenyeret a mikróba 2 perc 22 másodpercre közben nyomott egy hidat és elénekelte a magyar himnuszt, és mikor kinyitotta a mikrót szeletelt bundás kenyeret vett ki.
2019. nov. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!