Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok mindenböl maradtam ki 18...

Sok mindenböl maradtam ki 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nos, 18 éves vagyok és nem voltam még bulizni és barátaim sem voltak nagyon soha.Én úgy érzem,hogy a bulizás amúgy sem az én müfajom.

Nagyon rossz színvonalú iskolába jártam sajnos, ott azért nem voltak barátaim.Barátom sem volt még.

Ami nem is baj.

Én úgy érzem, hogy, mintha még el sem kezdtem volna élni.Úgy érzem , hogy elfog szállni az idő felettem és azt veszem észre, hogy megöregedtem.Már most sokszor úgy érzem magam, mint egy őregasszony.Szóval nekem még ez a “bandázás” is kimaradt.A suli utáni együtt lógás a barátokkal...és ez egy kicsit rossz érzés.



2019. okt. 27. 19:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal soha senkinek nem tetszettem.Soha senki nem próbált felém közeledni.Szóval még ezt sem tapasztaltam soha.Pedig semmi baj nincs velem, csak egyszerűen nincs ismertségi köröm.
2019. okt. 27. 19:41
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Egy előnyöd van azzal hogy nincs barátod/barátnőd.

Nem beszél ki, nem pofázik marhaságokat a hátad mögött stb...

De hátrányod is van. Pl.: egy társaságban nehezen fogsz tudni megnyílni.

2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Csak 18 vagy még előtted az egész fiatalságod, nem mondom, hogy nem maradtál le semmiről de van még lehetőséged bepótolni.

Iskolában vagy a lakóhelyeden nincs lehetőség barátokat szerezni?

2019. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Még mindent bepótolhatsz, de csak mérsékletesen, nem heje-huja, mindent bele alapon. Ha iskolába jársz, csatlakozz a többiekhez, ha dolgozol, tarts a kolléganőkkel, kollégákkal, egykori iskola- vagy osztálytársaiddal. Tudom a válaszod: Nem tudom megtenni. Az én válaszom: tedd meg!

Ffi.

2019. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs semmi, ahova elmehetnék a kocsmákon kívül.Gyakran megfordulok ott is de semmi.

Iskolába most nem járok.Az átmeneti munkahelyem is gázos. Nincsenek fiatalok.

2019. okt. 27. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne egyedül menj, hanem mindenképpen leány/ok társaságában.

Ezek szerint falun vagy kisvárosban élsz. Ott nehezebb az ismerkedés. Hétvégeken keresd fel valamelyik osztálytársadat, ismerősödet. Barátkozz egyelőre velük és járjatok együtt moziba, színházba, kiállításokra, soppingolni, üljetek be egy cukrászdába, kávézóba...

2019. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A volt osztálytársaim?Velük normális ember nem akar barátkozni.Afélék,akik 18 évesen vagy előbb, terhesek.
2019. okt. 27. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért kocsmázni ne menj egyedül. Kis faluban laksz? Ott nincsenek hasonló korú értelemes fiatalok?
2019. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán találkoztam még velük...Vagy elkerüljük egymást...Vagy csak elmegyünk egymás mellett...
2019. okt. 27. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Vagy városi rendezvények néha ahol lehetne ismerkedni? Esetleg testvér akivel elmehetsz, hogy ne menj egyedül.
2019. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!