Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, amikor...

Ti mit csináltok, amikor egyszerűen mindenből elehetek van?

Figyelt kérdés

Most ilyen helyzetben vagyok, ha lehetne eltűnnék, nem érdekel most senki és semmi, lehet, hogy csak az időjárás az oka.

Tippeket várnék, hogyan tudnám ezt az érzést minél gyorsabban legyűrni.

Köszönöm a válaszokat!


2018. nov. 14. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Magamra koncentrálok és olyan dolgokra amit szeretek csinálni. Kizárom azokat a dolgokat/embereket amik nem hiányoznak.

Pl. iszom a kedvenc sörömet és filmeket nézek. Vagy fiatalabb koromban edzeni szerettem ilyenkor.

2018. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nagyon nem bírom (és lehetőségem, időm engedi) fogom a kocsim és megyek a környéken, és azt "játszom", hogy eltűnők, elhajtok és soha nem jövök vissza.


Vagy, a fejemben mindenféle tervet szövök, hogyan lépjek le, hogyan reagálnának a kollégák, család, barátok.

2018. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek egy nagyot túrázni vagy elutazom valahová egyedül 2-3 napra, nekem ezek segítenek a legjobban.
2018. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy utazás már tényleg jól esne, de legalább egy kirándulás mindenképp.
2018. nov. 14. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Túrázás, kirándulás vagy akár egy sétálás rengeteget segít. Én szinte minden hétvégén megyek kisebb nagyobbra. Szerencsére Budapesthez sok hegy, erdő közel van.
2018. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Elmegyek sétálni és bömböltetem a blekmetált.
2018. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!