Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik, hogy nem...

Nagyon hiányzik, hogy nem hallok semmit felőle mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én irtam neki. El is olvasta.Tegnap délután irta., hogy össze veszett csúnyán a batyjával. Ma láttam tobbszoris fenn facebookon. Elolvasta amit irtam neki, de nem válaszolt 1 napja.

Nagy köztünk a távolság, de van hogy alig hallok felőle valamit :'( Ha bánata elfogadom , viszont ilyenkor rossz hogy semmit nem hallok felőle:'(

Tegnap este küldtem neki egy sms-t is . Annyit hozzá teszek annyi változás történt tegnap óta, hogy tegnap inaktivalta a fiokjat , ma vissza kapcsolta, de ennyi.

Csúnyán össze veszett a bátyjával tegnap ennyit írt délután, ezután inaktívalta a facebookjat ..ma uzentem neki azt elolvasta miutan vissza aktivalta magát de ennyi.

Nagyon hiányzik nekem mit tegyek? Nem akarom zavarni de rossz hogy nem hallok semmit felőle.



2019. okt. 27. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk kiről van szó, de hívd föl.
2019. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma délután azt irtam neki, hogy sajnálom, hogy össze veszett testvérével. Én nagyon szeretem. Kívánom, hogy lelkileg mihamarabb sikerüljön rendbe jönnie, de erre se válaszolt semmit.
2019. okt. 27. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezt az embert TE nem érdekled. Hagyd békén.
2019. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy emberről van szó, aki nagyon fontos nekem. Felhívni azért nem hívtam, mert nincs egyedül parjaval van és mondta a párja is hogy nagyon maga alatt van .
2019. okt. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!