Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 09:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem, legszivesebben átugranám
2019. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig nagyon várom.
2019. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Én már nagyon, imádom:)
2019. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is várom már nagyon :)
2019. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. -Alig várom már, hogy túl legyek rajta, - mert baromság.
2019. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nem. Nem szeretem szamomra frusztralo az egesz idoszak, depresszio es tarsai kerulget
2019. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Miért vannak lepontizva azok, akik nem várják? Emberek, hahó, ezerféle élethelyzet van!!!


Nálam az egész kezdődik azzal, hogy már októberben karácsonyi díszbe öltözik minden, számonra illúzióromboló.


Folytatódik azzal, hogy még a szokásosnál is nagyobb tömegnyomor van mindenhol, egy plázába bemenni és példának okáig felvergődni a 2-on levő konditeremig kész horror.

Az emberek még a megszokottnál is elvarázsoltabbak, figyelmetlenebbek, bizony olykor aggresszívabbak.


Az embereknek általában a legrohanósabb időszak ez, középsuliban már a félévivel fenyegetnek, egyetemen zh-hegyek és vizsgaidőszak eleje (én például idén kezdtem valahol estin, várom már ezt az időszakot) és munkahelyeken is rohanás, akkor is, ha köze sincs az adott cégnek a kereskedelemhez.


Tehát ha pl csak 2 sütit meg akarsz sütni és pár pl kézzel készített ajándékot csinálni, nem lesz időd rá normálisan.


Az én családom sajnos egy katasztrófa.

14 éve egy álom volt a karácsony nálunk, gondoltam is ma rá, mert ez az időjárás előhozta az emlékeket.

De ma már..

Csak egy szülővel tartjuk a szoros kapcsolatot, de ő még nálam ia grincsebb, én még úgy próbálnám tartani magam, de ő ennyire se. 3 éve elhunyt a Nagymamám és mindketten nehezen engedjük el Őt, de a szülőm... Karácsonykor még csak meg se próbálja.


Van még családtag, akivel évente egyszer találkozunk, szabályosan azért, hogy eásson ajándékkal.

Előadja, hogy mennyire fáradt, nincs ideje, nem alkalmazkodik a 24/7/365 közszolgáltatásban dolgozó szülőmhöz, így általában egyedül megyek át.

Tavaly pizsamában fogadott.

A hatalmas lakásukban és a 2 kocsijukkal előadja, hogy mennyire nincs pénzük, kioktat engem az életről.


Eljövök tőle, ezzel az adott tárgyévre nálam vége a karácsonynak, én pedig ezért hálaadó istentiszteletet tartok.


Jöhet a 0%.

2019. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

@10-es mert mindenki leszrja a nyomorúságodat.


Én nagyon várom, lehet lepontozni. Szerintem a legszebb ünnep, és az az előtti készülödés, az advent, gyönyörű

2019. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!